amber heard aquaman mera

Rola Amber Heard w filmie Aquaman 2 została znacząco zredukowana

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Media

Według popularnej YouTuberki, która ma dostęp do branżowych informacji prosto z Hollywood, rola Amber Heard w filmie „Aquaman 2” została zredukowana do zaledwie 10 minut czasu ekranowego.

Johnny Depp kontra Amber Heard – proces trwa nadal

amber heard johnny depp proces
Fot. Law&Crime Network/YouTube

Od kwietnia miliony ludzi śledzą z zapartym tchem „proces dekady”, jak to często określana jest sądowa batalia, którą toczą ze sobą Johnny Depp i Amber Heard. Depp pozwał Heard, która była jego żoną w latach 2014 -2016, domagając się 50 milionów dolarów odszkodowania. Powodem pozwu jest artykuł z 2018 roku, który Amber Heard napisała na łamach „The Washington Post„ określając w nim siebie jako ofiarę przemocy domowej. Artykuł ten, według Deppa, oczernił go i spowodował, że jego kariera znalazła się w martwym punkcie.

Przeczytaj także: Johnny Depp wygrał z Amber Heard. Nawet jeśli przegra proces o zniesławienie

Podczas trwającego od kilku tygodni procesu wyszło na jaw dużo faktów, które stawiają obie strony w niezbyt pozytywnym świetle. Tym niemniej wydaje się jednak, że to Amber Heard jest w większych tarapatach. Podczas dotychczasowych zeznań pokazano dowody na to, że Heard przyznała się do używania przemocy fizycznej i psychicznej wobec Deppa, w tym także do zostawienia na jego łóżku… psich odchodów. Aktor twierdzi także, że Heard podczas jednego ze swoich napadów złości odcięła mu palec u ręki. Wezwana na świadka psycholog Shannon Curry stwierdziła, że Heard ma też histrioniczne zaburzenie osobowości oraz osobowość typu borderline. Tego typu „brudy” z pewnością nie działają dobrze na wizerunek kogokolwiek.

Obecnie w sieci pod petycją o całkowite usunięcie Amber Heard z filmu „Aquaman 2” podpisało się aż ponad 3 miliony osób. Od początku rozprawy opinia publiczna jest zdecydowanie po stronie Deppa, a przeciwko Heard. Pewnym jest, że bez względu na wyrok sądu jej kariera wisi na włosu o ile już nie dobiegła nieoficjalnie końca. Nawet jeśli Depp ostatecznie przegra proces, nawet jeśli okaże się, że po jego stronie też doszło do licznych złych zachowań, to jego obrona ma liczne dowody, a karygodne zachowania Heard. Wątpię więc by po tym wszystkim Hollywood przeszło do porządku dziennego. Tym bardziej, że sprawą tą żyje spora część świata, a z pewnością całe Hollywood.

Amber Heard tylko przez 10 minut w filmie Aquaman 2

Wprawdzie wygląda na to, że osobom domagającym się usunięcia Heard z nowego „Aquamana” nie uda się dopiąć swego, to studio Warner Bros. wyraźnie zareagowało na sądowe rewelacje. Według Grace Randolph, prowadzącej kanał Beyond the Trailer, wytwórnia zdecydowała się na wycięcie sporej ilości scen z Amber Heard z „Aquamana 2” i zostawienie tylko tych niezbędnych. Ponoć zostało ich łącznie ok. 10 minut, w których zobaczymy Merę, graną przez Heard.

Mera była jedną z głównych bohaterek pierwszego „Aquamana” z 2018 roku. Mogliśmy ją oglądać przez sporą część tamtego filmu u boku Jasona Momoy. Wiele wskazuje na to, że w „Aquamanie 2” zobaczymy ją przez o wiele krótszy czas, i, jeśli powstanie „Aquaman 3”, to w tym filmie nie zobaczymy jej raczej wcale.

W tej chwili Warner Bros. stoi w obliczu kryzysu, gdyż miliony fanów deklarują, że w ogóle nie obejrzą „Aquamana 2”, przynajmniej płacąc za niego bilet w kinach, jeśli Amber Heard pozostanie w obsadzie. Zredukowanie jej roli to pewien ukłon w ich stronę, ale ostatecznie nie wiadomo czy to wystarczy. Pierwszy film zarobił ponad miliard dolarów na całym świecie.

Aquaman 2 – kiedy premiera?

O tym jak poradzi sobie film „Aquaman 2” pod kątem finansowym przekonamy się za niecały rok. Premiera filmu „Aquaman i zaginione królestwo” zaplanowana jest na 17 marca 2023 roku. Reżyseruje ponownie James Wan.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy