ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

PvP oraz wymiana pokemonów wkrótce w Pokemon Go

Autor: Adam Lulek Kategoria: Gry

Pokemon Go chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aplikacja zdobyła serca użytkowników szturmem i z uwagi na ich irracjonalne zachowania, zaczęły o niej mówić czołowe media w Polsce i na świecie. Co prawda od momentu debiutu ubyło jej kilkanaście milionów graczy, jednak wciąż można stwierdzić, że jest to fenomen. Niantic bardzo zależy na zastopowaniu negatywnego trendu. Jakiś czas temu firma zapowiedziała, że nadchodzące aktualizacje wniosą wiele nowych funkcji do gry. Póki co jednak otrzymywaliśmy jedynie bardzo niewielkie zmiany, teraz jednak prawdopodobnie w końcu nadchodzi duży update!
 
W ostatnim wywiadzie szef firmy Niantic przyznał, że w Pokemon Go niedługo zobaczymy: lekko ograniczoną możliwość wymiany stworków oraz walki Player vs. Player. John Hanke powiedział, że obie funkcje miały pojawić się w aplikacji w momencie jej debiutu, jednak z uwagi na duże problemy z serwerami zaniechano takiego pomysłu. Według CEO firmy, nowe opcje pojawią się „wkrótce” jako OTA update.
 
Jak będą one działały? Tego dokładnie nie wiemy, jednak najpierw otrzymamy podstawowe opcje wymiany i walki, a później mają one zostać rozbudowane.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy