ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

EA planuje zapowiedzieć kilka gier w lipcu – Need for Speed, FIFA 23 i wiele więcej

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Wszyscy fani Electronic Arts już wkrótce dostaną dużo powodów do radości. Jeden z największych deweloperów planuje wydarzenie, podczas którego jednocześnie pojawią się zapowiedzi wielu nadchodzących produkcji spod szyldu EA. Mowa tu o nowym Need for Speed, FIFA 23 oraz kilku innych tytułach.

EA już wkrótce zorganizuje dużą prezentację – Need for Speed i FIFA 23 na horyznocie

EA już wkrótce zorganizuje dużą prezentację

Tom Henderson, czyli jedno z najbardziej rzetelnych źródeł informacji w kontekście Electronic Arts potwierdził, że kalifornijska firma ma w planach zorganizowanie specjalnego wydarzenia. W okolicach drugiej połowy lipca EA zaprezentuje graczom swoje najnowsze projekty. Zgodnie z doniesieniami dziennikarza na ten moment podczas całej imprezy dowiemy się o nowym Need for Speed, Skate 4 oraz FIFA 23.

W przypadku pierwszej z wymienionych produkcji możemy mówić o swego rodzaju przełomie. Najnowsza odsłona serii gier wyścigowych ma łączyć fotorealistyczną grafikę z elementami… anime. Wizualnie gra będzie przypominać serial The Boondocks. W związku z lekkim odrealnieniem tej produkcji możemy spodziewać się, że samochody również nie będą należeć do najzwyklejszych. Kreskówkowe płomienie wydobywające się z wydechu czy animowane podmuchy powietrza — to tylko kilka z elementów graficznych, które mają pojawić się w Need for Speed: Unbound (tytuł nie został jeszcze potwierdzony).

Dużo bardziej realistyczna i „poważna” będzie natomiast FIFA 23. Jak już pewnie doskonale wiecie, będzie to ostatnia odsłona serii stworzona we współpracy tytułowej organizacji z Electronic Arts. Od przyszłego roku deweloper zajmie się produkcją nowego cyklu piłkarskiego, czyli EA Sports FC. Niemniej kalifornijska firma wciąż jest zobligowana do stworzenia jak najlepszej gry z serii FIFA. W przypadku tej części nowością ma być funkcja cross-play, która pozwoli graczom z różnych platform na wspólną zabawę. Dodatkowo w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Katarze FIFA 23 będzie wzbogacona o specjalne tryby gry powiązane z tą imprezą.

Niestety na ten moment nie dowiedzieliśmy się zbyt wielu szczegółów dotyczących Skate 4, ale możemy być niemal pewni, że podczas lipcowej prezentacji Electronic Arts zaktualizuje naszą wiedzę.

Źródło: Exputer

Sprawdź najnowsze wpisy