ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Już wkrótce Ubisoft przedstawi nowe informacje o Skull & Bones

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Skull & Bones to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Ubisoft wciąż nie ujawnił zbyt wielu szczegółów dotyczących tego tytułu, ale wszystko wskazuje na to, że za kilkanaście dni sytuacja zmieni się o 180 stopni. Twórcy gry planują specjalne wydarzenie, które będzie poświęcony tylko i wyłącznie pirackiemu akcyjniakowi.

Uwaga! Skull & Bones na horyzoncie

Uwaga! Skull & Bones na horyzoncie

Pod koniec kwietnia informowaliśmy Was o tym, że Ubisoft planuje stworzyć ze Skull & Bones stuprocentową grę dla piratów. Co to oznacza w praktyce? Brak możliwości przemieszczania się po lądzie… W trakcie rozgrywki zostaniemy na stałe przyspawani do naszego statku, którym będziemy eksplorować świat oraz toczyć walki z innymi flotami. Jak się okazuje, już wkrótce twórcy gry przedstawią nam garść nowych informacji dotyczących nadchodzącej produkcji.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami jednego z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży, czyli Toma Hendersona, Ubisoft ma w planach zorganizowanie specjalne wydarzenia poświęcone Skull & Bones. Prezentacja miałaby się odbyć w tygodniu, który zaczyna się 4 lipca. Wówczas gracze mają zobaczyć nowy film z rozgrywki oraz poznać pierwsze szczegóły dotyczące mechaniki i sterowania.

Organizacja takiego pokazu sugeruje, że premiera Skull & Bones zbliża się do nas wielkimi krokami. Dotychczas Ubisoft nie zapowiedział dokładnej daty debiutu gry, ale wszystko wskazuje na to, że odbędzie się to już niedługo. Zgodnie z raportami finansowymi francuskiej firmy Skull & Bones ma trafić na rynek do końca aktualnego roku podatkowego (marzec 2023).

Co ciekawe gra osadzona w pirackim świecie po raz pierwszy została zapowiedziana już w 2017 roku. Wówczas datę premiery planowano na rok 2018. Ostatecznie jednak Ubisoft poświęcił swoją uwagę innym projektom, a Skull & Bones stało się swego rodzaju „produkcją widmo”. Niemniej w ostatnich miesiącach do sieci zaczęło przebijać się coraz więcej informacji dotyczących gry. Za dużą część z opublikowanych doniesień odpowiada wspomniany wyżej Tom Henderson.

Źródło: Video Games Chronicle

Sprawdź najnowsze wpisy