ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Gra o Tron za darmo w nietypowej wersji i symulator – darmowe gry od Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Epic Games Store daje dwie darmowe gry, które może nie należą do gatunku AAA, ale mogą przynieść sporo satysfakcji. Szczególnie zadowoleni powinni być fani przeróżnej maści symulatorów, ponieważ od dziś przez cały tydzień będą mogli skorzystać z promocji i przypisać do swojego konta Car Mechanic Simulator 2018. Do tego dochodzi też ciekawe wydanie Gry o Tron. Jak odebrać darmowe produkcje od Epic Games Store i ile mamy na to czasu?

Darmowe gry od Epic Games Store – Gra o Tron i Car Mechanic Simulator 2018

Zapewne wszyscy posiadacze konta na platformie Epic Games Store są świadomi tego, że mogą dostawać gry na PC zupełnie za darmo. Epic udostępnia różnego rodzaju tytuły w każdy czwartek i nie inaczej jest tym razem. Produkcje udostępnione w ten sposób można przypisywać do swojego konta przez tydzień. W tym przypadku czas na odebranie mamy do 30 czerwca do godziny 17.00. Wtedy też w ofercie Epic Games Store pojawią się nowe tytuły, które również będą darmowe. Dziś Epic Games Store oddaje w ręce graczy dwie produkcje.

Pierwszą z nich jest cyfrowa wersja gry planszowej Gra o Tron. Dla fanów serialu HBO, ale także i książkowego pierwowzoru, to prawdziwy must have. Oczywiście to też nie gra dla każdego, ale skoro jest darmowa, to warto sprawdzić osobiście czy nam się spodoba. Fani symulatorów będą mogli wcielić się w mechanika samochodowego, więc też nie powinni mieć powodów do narzekania. Poniżej znajdziecie linki prowadzące bezpośrednio do sklepu, gdzie będziecie mogli przypisać tytuły do swojego konta.

W Car Mechanic Simulator 2018 gracze naprawiają, lakierują, tuningują i prowadza samochody. Znajdź klasyczne, niepowtarzalne auta w nowym module Barn Find i module Junkyard. Możesz nawet dodać zaprojektowany przez siebie samochód w edytorze samochodów (Car Editor). Zbuduj i rozwiń imperium serwisowe w tej niesamowicie szczegółowej i realistycznej symulacji, w której odwzorowano każdy detal samochodów. Wszystko to w nowej, fotorealistycznej oprawie graficznej. Gra zawiera więcej samochodów (ponad 40), narzędzi (przeszło 10), opcji i części (ponad 1000), niż kiedykolwiek wcześniej. Czas zakasać rękawy i wziąć się do roboty!

Car Mechanic Simulator 2018 – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy