ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Trailer Assassin’s Creed Valhalla

15. urodziny serii Assassin’s Creed — już dziś specjalny stream Ubisoftu

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Niektórzy mogą w tym momencie poczuć się staro — seria Assassin’s Creed w tym roku obchodzi swoje piętnaste urodziny. W związku z tym wydarzeniem Ubisoft, czyli deweloper, który stoi za stworzeniem całego cyklu, przygotował specjalny stream, podczas którego dowiemy się kilku ciekawych informacji dotyczących przyszłości franczyzy.

Assassin’s Creed kończy 15 lat — czas na nowy etap

Assassin’s Creed kończy 15 lat — czas na nowy etap

Już dzisiaj (tj. 14 czerwca) o godzinie 18:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale YouTube firmy Ubisoft odbędzie się specjalna transmisja na żywo. Nie będzie to jednak byle jaki stream, a obchody piętnastych urodzin cyklu Assassin’s Creed. Seria gier o bractwie skrytobójców to jeden z największych, o ile nie największy hit stworzony przez francuskiego dewelopera. W związku z podniosłością całego wydarzenia należy spodziewać się, że w trakcie transmisji dowiemy się wielu ważnych informacji dotyczących najbliższych planów twórców cyklu.

Jednym z tematów, który może zostać poruszony w trakcie streamu jest Assassin’s Creed Rift – poboczna produkcja, która ma skupić się na elemencie skradania. Zgodnie z przewidywaniami wielu źródeł gra może zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, więc oficjalne przedstawienie produktu podczas dzisiejszej transmisji wydaje się być jeszcze bardziej realne. Jednakże przede wszystkim przyszłość serii ma stanowić Assassin’s Creed Infinity. Ogromna produkcja będzie kolejną odsłoną głównej osi cyklu, który towarzyszy nam już od 2007 roku.

Poza tymi tematami wiemy, że w trakcie transmisji Ubisoft podzieli się z nami informacjami dotyczącymi Assassin’s Creed Valhalla. Gracze dowiedzą się między innymi, o tym jakich zawartości specjalnych mogą spodziewać się w tym roku. Drugim potwierdzonym tematem jest aktualizacja Assassin’s Creed Origin, która wprowadziła do rozgrywki upragnione przez graczy 60 klatek na sekundę.

Ogólnie rzecz biorąc, w trakcie transmisji Ubisoft może nakreślić przyszłość serii, która zapowiada się naprawdę owocnie. Przede wszystkim emocje wzbudza Infinity, o którym w internecie krążą plotki od kilku dobrych lat. Transmisja będzie dostępna zarówno na YouTube jak i w serwisie Twitch.

Źródło: PC Gamer

Sprawdź najnowsze wpisy