Diablo Immortal cena ulepszenia postaci

Diablo Immortal najgorszą grą w historii? Tak twierdzą użytkownicy Metacritic

2 minuty czytania
Komentarze

Ostatnie dni nie należą do najlepszych dla Blizzarda. Najnowszy tytuł wydany przez firmę, czyli Diablo Immortal spotyka się z bardzo słabym, a nawet tragicznym odbiorem ze strony graczy. Świadczy o tym, chociażby ocena tytułu na międzynarodowym portalu do oceniania gier — Metacritic.

Tak źle jeszcze nie było — Diablo Immortal szoruje po dnie

Tak źle jeszcze nie było — Diablo Immortal szoruje po dnie

Serwis dla graczy Metacritic to jeden z największych portali, na którym możemy oceniać produkcje wydane zarówno na komputery, konsole jak i urządzenia mobilne. O mocy tej wydawałoby się „normalnej” strony internetowej przekonał się niedawno cały oddział Blizzarda odpowiedzialny za wydanie Diablo Immortal. Wersja gry na komputery osobiste jest najgorzej ocenianą produkcją w historii całego portalu.

PC-towe Diablo Immortal w serwisie posiada notę 0,2 w skali 1-10. Na moment pisania tego tekstu grę oceniło już ponad 2440 użytkowników portalu. Dla porównania wersja nowego Diablo na urządzenia mobilne z systemem iOS posiada ocenę „aż” 0,5 w tej samej skali. Fatalne recenzje są bezpośrednio powiązane z modelem transakcji, który został wykorzystany w grze. Wystarczy powiedzieć, że aby w pełni rozwinąć swoją postać w Diablo Immortal, gracze muszą liczyć się z wydatkami rzędu 110 tysięcy dolarów, czyli około 470 tysięcy złotych. Lista grzechów nowego „dzieła” Blizzarda jest znacznie dłuższa, ale o tym informowaliśmy Was już w osobnym artykule.

Wszystko wskazuje na to, że nawet po naprawie niektórych błędów Diablo Immortal zostanie zapamiętane jako jedna z najgorszych gier 2022 roku a może i całej dekady. W Metacritic podobne oceny co nowe Diablo zaliczyły takie „hity” jak Bold New World (0,5), Madden NFL 21 (0,5) czy Police Simulator: Patrol Duty (0,6). Podane gry to najgorzej oceniane produkcje wydane w wersji na komputery osobiste. Łącznie zasoby Metacritic posiadają aż 12 454 ocenionych przez użytkowników gier (PC). Oznacza to, że Diablo Immortal w tym niezwykle długim zestawieniu zajmuje pozycję numer… 12 454!

Źródło: Metacritic

Motyw