ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Alters

11 bit studios z nową grą – The Alters zachęcają muzyką… Kombii

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

The Alters to nowa produkcja, za którą odpowiada 11 bit studios. Mowa więc o twórcach, którzy przygotowali takie tytuły jak Frostpunk czy This War of Mine. Można więc powiedzieć, że oczekiwania odnośnie The Alters są wysokie. Teraz otrzymaliśmy pierwszy zwiastun produkcji, który może i nie zawiera samych fragmentów z rozgrywki, ale zapowiada bardzo pokręconą fabułę. Na dodatek 11 bit studios mocno podkreśliło to, że wywodzą się z Polski, bo w trailerze The Alteres usłyszymy utwór zespołu Kombii.

Trailer The Alters od 11 bit studios – nowa gra zapowiedziana

The Alters

Trochę fanom 11 bit studios przyszło było czekać na zapowiedź nowej produkcji, ale wygląda na to, że warto było poczekać. Podczas wczorajszego wydarzenia Microsoftu zapowiedziano bowiem oficjalnie The Alters. Nowy tytuł od 11 bit studios nie ma jeszcze swojej daty premiery, ale tytuł można dopisywać już do listy życzeń na Steam. Wiadomo, że tytuł dostępny będzie na PC-tach, ale o wersjach konsolowych jeszcze nic nie wiadomo. Tytuły od 11 bit studios lądowały prędzej czy później na konsolach, więc debiut The Alters na tych platformach zapewne odbędzie się trochę później, niż na PC-tach. Na „blaszakach” dostępny będzie na Steam, GOG oraz Epic Games Store, a tak prezentuje się pierwszy trailer The Alters.

Oto historia Jana Dolskiego – pracownika fizycznego, doprowadzonego przez okoliczności do życiowego rozdroża. Po awaryjnym lądowaniu na odległej planecie, samotny Jan wpada w śmiertelną pułapkę. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest sprowadzenie rąk do pomocy. Nie będąc do końca świadomy wagi tej decyzji, Jan musi stworzyć alternatywne wersje samego siebie – altersów! The Alters to gra o zmieniających życie momentach. Tych binarnych decyzjach, zapadających w ułamku sekund, ale mających wpływ na całe twoje życie. Gdy spojrzysz w głąb siebie, we własną przeszłość, odkryjesz, że jesteś kim jesteś jako suma wszystkich tych decyzji. A kiedy już to zrobisz, pojawi się fundamentalne pytanie: A CO, JEŚLI?

The Alters – opis z platformy Steam

Jak widać po powyższej zapowiedzi oraz opisie, The Alters może być wyjątkowo ciekawą produkcją. Nie wiemy jeszcze nawet, jaki gatunek ma reprezentować The Alters, ale 11 bit studios ma u nas ogromny kredyt zaufania. Dodajmy do tego całkiem zabawną zapowiedź i już wiemy, że na tytuł będziemy czekali z zapartym tchem.

Źródło: 11 bit studios / Steam

    Sprawdź najnowsze wpisy