ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 – zapowiedź gry parodiuje Dead Island

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Wczoraj całą branżę gier wideo obiegła informacja mówiąca o tym, że Coffee Stain Studios zapowiedziało powstanie Goat Simulator 3. Wokół tytułu zrobiło się bardzo głośno ze względu na to, że jej zwiastun parodiuje zaginione w produkcji Dead Island 2 z 2014 roku.

Goat Simulator 3 – kolejny żartobliwy twór od Coffee Stain Studios

Goat Simulator 3 - kolejny żartobliwy twór od Coffee Stain Studios

W ramach wczorajszego Summer Game Fest dowiedzieliśmy się o wielu nowych powstających produkcjach. Jedną z nich ma być kontynuacja hitowego Goat Simulator. Gra stworzona przez Coffee Stain Studios na rynku zadebiutowała w 2014 roku i z miejsca podbiła serca setek tysięcy graczy. Głównym atrybutem „symulatora kozy” był humor oraz lekkość rozgrywki. Gdy dodamy do tego popularność, jaką zyskała produkcja, w rezultacie otrzymamy jeden z największych niespodziewanych hitów ostatnich lat.

W związku z sukcesem „jedynki” twórcy zdecydowali się na pominięcie „dwójki” i od razu przeszli do trzeciej odsłony Goat Simulator. Wczoraj mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun gry, który wielu osobom może przywodzić na myśl jedną z wcześniejszych zapowiedzi. Dokładniej mówiąc, trailer Goat Simulator 3 to nic innego, jak parodia zwiastuna Dead Island 2, który został opublikowany w 2014 roku. Jak dobrze wiemy kontynuacja hitu od Techlandu pomimo zapowiedzi nigdy nie ujrzała światła dziennego. Poniżej możecie znaleźć zestawienie obu trailerów.

W opisie filmu zapowiadającego nowego Goat Simulator możemy przeczytać, że twórcy mają zamiar postawić na kooperacje oraz wspólną zabawę ze znajomymi. Oczywiście wszystko to w ramach wcielania się w kozy! Gra ma trafić do sprzedaży pod koniec 2022 roku. Zgodnie z zapowiedzią Goat Simulator 3 zostanie wydany w wersji na komputery osobiste (Epic Games) oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Ciężko nie zgodzić się z głosami mówiącymi, że powyższa zapowiedź to jedna z najbardziej udanych oraz najśmieszniejszych kampanii ostatnich lat. Coffee Stain Studios poza hitem z 2014 roku wyprodukowało także takie tytuły jak Sanctum czy Satisfactory.

Źródło: Summer Game Fest

    Sprawdź najnowsze wpisy