ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowa gra o Obcym! Oto Aliens: Dark Descent

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Podczas trwającego właśnie Summer Game Fest aż roi się od zapowiedzi nowych gier oraz projektów. Jedną z produkcji, która została dziś zapowiedziana jest Aliens: Dark Descent od studia Focus Entertainment. Czego dowiedzieliśmy się o najnowszym wpisie we franczyzie o Obcym?

Lubicie Obcego? Poznajcie Aliens: Dark Descent

Aliens: Dark Descent

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, żeby stanąć naprzeciwko Obcego, taką możliwość już wkrótce da Wam Focus Entertainment. Dziś doszło do pierwszej oficjalnej zapowiedzi nadchodzącej gry zatytułowanej Aliens: Dark Descent. Produkcja pojawi się na rynku w 2023 roku w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Do sieci trafił także pierwszy zwiastun nowej gry o Obcym.

Aliens: Dark Descent to klasyczny shooter, w którym akcję oglądamy z ptasiej perspektywy. Ważnym elementem gry będzie strategia oraz zarządzanie żołnierzami, bronią i zasobami. Kolejne poziomy mają znacząco się od siebie różnić, więc w każdej misji będziemy musieli podejść do wyznaczonego zadania w odmienny sposób.

Gracze do swojej dyspozycji dostaną różne klasy żołnierzy oraz broni. Jak na shootera przystało, będziemy mogli ulepszać swoje jednostki oraz ich umiejętności. Oczywiście głównym motywem przewodnim gry będzie walka naszych oddziałów z tytułowymi kreaturami, które grasują po promie kosmicznym. O nadchodzącej produkcji zdążyli wypowiedzieć się jej twórcy.

Czujemy zaszczyt, że możemy rozpocząć współpracę z 20th Century Studio oraz Disneyem podczas prac dotyczących nowego projektu z tej symbolicznej serii [Obcy]. Dodatkowo partnerstwo z Tindalos Interactive oraz ich ekspertyza, talent i pasja sprawią, że Aliens: Dark Descent stanie się ikonicznym wpisem w całej franczyzie.

Focus Entertainment

Kolejnych szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji dowiemy się zapewne w kolejnych miesiącach. Na ten moment do swojej dyspozycji mamy jedynie zwiastun gry oraz kilka zdjęć z rozgrywki. Widzimy na nich, że na poza dynamiczną akcją, możemy liczyć także na całkiem przyzwoitą grafikę oraz oddanie klimatu uniwersum Obcego.

Źródło: Focus Entertainment

    Sprawdź najnowsze wpisy