ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Call of Duty: Modern Warfare II z pierwszym dużym zwiastunem

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Call of Duty: Modern Warfare II to gra, która może odmienić cały cykl tworzony przez Activision od 2003 roku. Dziś do sieci trafił pierwszy dłuższy zwiastun, na którym możemy zobaczyć sceny wyjęte z kampanii fabularnej nadchodzącego CoD-a. Dodatkowo ruszył także preorder!

Call of Duty: Modern Warfare II prezentuje się obłędnie — pierwszy zwiastun i preorder

Call of Duty: Modern Warfare II prezentuje się obłędnie — pierwszy zwistun i preorder

Pod koniec maja poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące premiery Call of Duty: Modern Warfare II. Wówczas Activision zdradziło światu, że gra zadebiutuje na rynku 28 października tego roku, oraz że ponownie będziemy mogli wcielić się w członków Task Force 141 (Kapitan John Price, John „Soap” MacTavish, Kyle „Gaz” Garrick, Simon „Ghost” Riley, Alejandro Vargas). W kolejnych dniach do sieci zaczęły przebijać się niepotwierdzone informacje. Jedną z nich był rzekomy powrót serii Call of Duty na platformę dystrybucji, jaką jest Steam.

Dzisiaj (tj. 8 czerwca) Activision opublikowało niemalże dwuminutowy zwiastun, w którym możemy zobaczyć urywki kampanii fabularnej, która ma być główną bronią nowej odsłony cyklu. Poniżej znajdziecie omawiany właśnie trailer.

Jak łatwo zauważyć, producenci wzięli sobie do serca wszelkie głosy graczy mówiące o tym, że brakuje im klasycznych kampanii, w których mogą pokonywać kolejne etapy gry w postaci misji fabularnych. Oznacza to, że w Call of Duty: Modern Warfare II nie zabraknie dynamicznych strzelanin oraz walki w zwarciu, która przez lata była podstawową cechą całego cyklu.

Dodatkowo ruszył już preorder gry, w ramach którego można zapisać się na otwarte beta testy. Jak się okazuje, zapowiadany jakiś czas temu powrót cyklu na Steam stał się faktem. Co ciekawe nowe Call of Duty: Modern Warfare II zadebiutuje w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. W jednym z wcześniejszych raportów zaznaczano, że starsza generacja konsol może zostać wykluczona przez twórców. Jak jednak widać Activision zdecydowało się na wydanie jeszcze jednej gry na zasłużone sprzęty.

Źródło: Activision

Sprawdź najnowsze wpisy