ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Poznaliśmy datę premiery F1 Manager 2022 – ruszył preorder!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Dokładnie dzisiaj (tj. 7 czerwca) do sieci trafiło wiele nowych informacji dotyczących F1 Manager 2022. Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, kiedy gra trafi na rynek oraz w jakich wersjach. Oto zbiór najważniejszych doniesień, którymi podzielił się z fanami producent tytułu, czyli Frontier Developments.

F1 Manager 2022 trafi do nas już w końcówce sierpnia

F1 Manager 2022 trafi do nas już w końcówce sierpnia

Wszyscy fani sportów motorowych, a w szczególności Formuły 1 na pewno zdążyli już zapoznać się z grą F1 Manager 2022. Jak sam tytuł wskazuje, produkcja pozwoli nam na wcielenie się w menadżera jednego z zespołów startujących w najbardziej prestiżowej serii wyścigów na świecie. Do tej pory Frontier Developments, które stoi za stworzeniem gry zapowiadał, że trafi ona na rynek latem tego roku. Dziś dowiedzieliśmy się, że F1 Manager 2022 zadebiutuje dokładnie 30 sierpnia w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S.

Dodatkowo ruszył także preorder gry, który daje nam możliwość dostępu do rozgrywki na pięć dni przed oficjalną premierą oraz zniżkę na zakup w wysokości 10%. W przypadku komputerów osobistych cena wynosi 179,99 złotych. Gracze korzystający na co dzień z konsol muszą liczyć się natomiast z wydatkami rzędu 215,99 złotych (Xbox) oraz 239 złotych (PlayStation).

Poza rozpoczęciem preorderu Frontier Developments udostępniło także nowy zwiastun rozgrywki, który pokazuje nam jak rozwiniętym projektem jest cały F1 Manager 2022. Stając się jednym z zarządzających daną drużyną, w nasze ręce trafi szereg możliwości, celów oraz zadań. Menadżerowie mogą dobierać strategie do wyścigów, kontraktować kierowców, rozmawiać z mediami oraz skautowć Formułę 2 czy nawet Formułę 3.

Na trailerze widzimy, że pomimo skupieniu się na otoczce wokół wyścigów modele bolidów oraz tras prezentują się całkiem dobrze. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że F1 Manager 2022 jest w pełni licencjonowanym produktem Formuły 1, więc nie zabraknie w niej oryginalnych kierowców, zespołów oraz wydarzeń.

Źródło: Frontier Developments

    Sprawdź najnowsze wpisy