ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wolfenstein The New Order za darmo

Epic Games Store wprowadza nowy porządek – darmowa gra dla fanów FPS-ów to prawdziwy hit

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Skoro dziś czwartek, to Epic Games Store przynosi kolejną darmową grę. Tym razem padło na jeden z FPS-ów, który zdefiniował gatunek. Oczywiście mówimy tutaj o nowej wersji gry, bo przecież dziś na oryginalnego Wolfenstein-a nikt by się raczej nie ucieszył. Tak więc Epic Games Store rozdaje za darmo jedną z nowszych wersji produkcji, a konkretniej Wolfenstein: The New Order.

Darmowa gra od Epic Games Store – Wolfenstein: The New Order

Epic Games logo

Nie da się zaprzeczyć, że bez Wolfenstein 3D nie byłoby Doom-a, Call of Duty i całego szeregu innych gier FPS. Może trochę przesadzamy i prędzej czy później gatunek powstałby, ale zapewne gry wyglądałby zupełnie inaczej. Jednak teraz na Epic Games Store można odbierać Wolfenstein: The New Order, czyli produkcję z 2014 roku. Zapewne fani FPS-ów tytuł mają już dawno w swojej kolekcji, ale jeżeli jeszcze nie, to teraz można go spokojnie nadrobić. Czas na przypisanie produkcji do swojego konta mamy do 9 czerwca do godziny 17.00. Wtedy też na Epic Games Store pojawi się kolejna produkcja, którą będzie można mieć za darmo. Zostawiamy Wam link prowadzący do platformy oraz krótki opis samej gry.

Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika id Tech® 5 firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów. Walcz u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmij kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko. Wolfenstein to zapierające dech w piersiach górskie pościgi, eksploracja podwodnego świata, kontrola nad machinami wojennymi nazistów i wiele więcej. Wszystko razem tworzy ekscytującą mieszankę przygody i akcji. Kombinacja wartkiej akcji i porywającej przygody tworzy doskonałą fabułę z wciągającą narracją pełną nietuzinkowych postaci. Włamuj się do sekretnych ośrodków badawczych i pilnie strzeżonych magazynów z bronią, by ulepszyć swe narzędzia zniszczenia. Doświadcz intensywnej walki z perspektywy pierwszej osoby, stawiając czoło przerośniętym robotom nazistów, superżołnierzom oraz elitarnym oddziałom szturmowym.

Wolfenstein: The New Order

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy