ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
God of War

PS Plus na czerwiec – gracze sięgną po jeden z największych hitów Sony

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na czerwiec 2022 została ujawniona. Potwierdziły się przecieki, które krążyły ostatnio w sieci i faktycznie dla subskrybentów PlayStation Plus Sony przygotowało mocną pozycję. Jednak tak naprawdę to ucieszą się z niej głównie posiadacze starszej generacji konsol, czyli PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Co nie zmienia tego, że oferta PS Plus na czerwiec i tak jest całkiem sensowna.

PC Plus na czerwiec 2022 – God of War dla subskrybentów usługi Sony

PS Plus czerwiec 2022

Widać, że Sony powoli przymierza się do tego, by promować kolejną odsłonę God of War, czyli Ragnarok. Trudno znaleźć inne wytłumaczenie dlaczego teraz w PS Plus znajdzie się właśnie ta, a nie inna produkcja. Warto tutaj zaznaczyć, że dostęp do God of War mieli już posiadacze konsol nowej generacji, czyli PlayStation 5. Produkcja została bowiem udostępniona w specjalnej kolekcji gier, która została przygotowana dla fanów marki na powitanie. Więc z oferty PS Plus na czerwiec posiadacze PS5 mogą tak naprawdę skorzystać tylko w 2/3. Do wyboru zostaną im Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Nickelodeon All-Star Brawl. Przypomnijmy, że oferta dostępna będzie od pierwszego wtorku miesiąca, czyli w tym przypadku od 7 czerwca. Poniżej znajdziecie jeszcze opisy gier, które przygotowało Sony.

God of War

Kratos zszedł ze ścieżki pełnej zemsty i wybrał życie śmiertelnika. Teraz musi stawić czoła nieznanej krainie, niespodziewanym zagrożeniom i wyzwaniom, które niesie ze sobą ojcostwo. Razem ze swym synem, Atreusem, rozpoczyna podróż w głąb brutalnej krainy Midgardu, aby zmierzyć się z własnymi demonami i niebezpieczeństwami mroźnej północy. Świat God of War jest pełny przerażających stworzeń, bezlitosnych bogów i nieokiełznanych żywiołów, które będą sprawdzały umiejętności graczy na każdym kroku.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Gra Naruto to Boruto: Shinobi Striker łączy pokolenia legendarnych ninja i pozwala każdemu z graczy na zapisanie się na kartach historii świata shinobi. Zadaniem każdego z nich będzie szlifowanie swoich umiejętności i poznawanie sekretów nowych jutsu. Następnie, w trakcie rozgrywki online, gracze będą musieli łączyć się w czteroosobowe drużyny, realizować wyzwania i próbować swoich sił w walce z innymi drużynami. 

Nickelodeon All-Star Brawl

Nickelodeon All-Star Brawl to zabawa dla maksymalnie czterech graczy, która pozwala wcielić się w ulubione postacie Nickelodeon i walczyć w fantastycznych platformowych bitwach! Gracze będą mieli do wyboru bohaterów i gwiazdy seriali Nickelodeon, takich jak SpongeBob Kanciastoporty, Wojownicze Żółwie Ninja, Danny Phantom, Hey Arnold! i wiele więcej. Każda postać posiada unikany styl walki i dysponuje zestawem ruchów i ataków inspirowanych jej osobowością i umiejętnościami. Wszystkie potyczki toczą się na klimatycznych, animowanych arenach, dzięki czemu każdy pojedynek to nowa przygoda. Każdy gracz może również spróbować swoich sił w potyczkach online i zmierzyć się z innymi w walce o dominację w uniwersum Nickelodeon!

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy