ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tell Me Why PC Xbox za darmo

Tell Me Why za darmo, czyli coś dla fanów Life is Strange

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Tell Me Why dostępne jest przez cały czerwiec zupełnie za darmo w wersji na PC oraz konsole Xbox. Developer postanowił w ten sposób uczcić Pride Month (Miesiąc Dumy), czyli czas wyjątkowo ważny dla osób LGBT. Wracając jednak do samej gry, to zdecydowanie warto po nią sięgnąć, jeżeli jesteśmy fanami Life is Strange. W końcu za Tell Me Why odpowiada ten sam developer, czyli Dontnod Entertainment.

Tell Me Why za darmo na PC i Xbox

Tell Me Why

Dontnod Entertainment znalazło dla siebie interesującą niszę na rynku gier wideo. Firma tworzy głównie gry przygodowe, gdzie sam użytkownik ma tak naprawdę niewiele do robienia. To w dużej mierze interaktywne filmy, ale mimo wszystko gracz ma tutaj wpływ na fabułę. Wybierając odpowiednie ścieżki można bowiem doprowadzić do zupełnie innego finału całej opowieści. Tym samym jedna produkcja może być przechodzona wielokrotnie tak, by odkryć każdy z możliwych finałów. W przypadku Tell Me Why jest podobnie, a sama produkcja składa się z trzech epizodów, które teraz dostępne są za darmo na PC oraz Xbox. Dodajmy, że gra będzie dostępna w ten sposób przez cały czerwiec.

Wykorzystaj nadprzyrodzoną więź bliźniaków, aby odkryć i przeżyć ich sprzeczne wspomnienia z dzieciństwa. Buduj relacje i rozwiązuj zagadki z punktu widzenia fascynujących i realistycznych postaci. Wpływaj na relację między Tylerem i Alyson poprzez wybory, które określą ich przyszłość. Rozwiązuj zagadki, które pogłębiają historię i umożliwiają wgląd w fantastyczny świat bliźniąt — „The Book of Goblins”. Przemierzaj lokalizacje w pięknym, szczegółowo przedstawionym miasteczku na Alasce w oszałamiającej jakości 4K i HDR.

Tell Me Why – opis z Microsoft Store

Tell Me Why dostępne jest też w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, ale teraz nawet osoby, które jej nie posiadają, mogą przypisać grę do swojego konta. Nawet jeżeli ktoś nie jest fanem tego typu gatunku gier, to warto posiadać ten tytuł. Dontnod Entertainment potrafi tworzyć naprawdę wciągające i nieszablonowe opowieści, które ogląda się z dużą przyjemnością. Niewykluczone, że po wypróbowaniu Tell Me Why ktoś sięgnie po znacznie popularniejszą serię, czyli Life is Strange.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy