ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
diablo immortal

Dobra wiadomość – Diablo Immortal można już pobierać na smartfony!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Diablo Immortal doczekało się swojej premiery i grę od Blizzard można już pobierać na smartfony. Wielu graczy czekało na ten moment od bardzo dawna, choć tytuł budzi bardzo dużo kontrowersji. Przynajmniej u tych graczy, którzy na produkcje mobilne spoglądają z uprzedzeniem. Jednak nawet oni mogą już sprawdzać na swoich smartfonach, czy nowe Diablo Immortal będzie dla nich odpowiednim tytułem.

Premiera Diablo Immortal – skąd pobrać grę na smartfony z Android i iOS

Diablo Immortal Android gra

Oficjalnie Diablo Immortal miało pojawić się w Polsce 2 czerwca o godzinie 19.00, ale tytuł już można pobierać ze sklepów Google Play Store oraz App Store. Przynajmniej wersja na Androida jest już gotowa do pobrania, a gra zajmuje 1,92 GB. Jednak do dociągnięcia będzie jeszcze później trochę danych, więc warto sprawdzić, czy na naszym smartfonie mamy odpowiednio dużo miejsca. Samo ściąganie postępuje szybko, a i obecnie nie było problemów z zalogowaniem się do gry. Co ważne, może być potrzebne tutaj konto na Battle.net, ale w Diablo Immortal można zagrać także jako Gość. Wystarczy zaakceptować warunki umowy i gotowe, ale tutaj już przeskakiwanie później między wersją mobilną a PC może nie być możliwe. Skąd pobrać Diablo Immortal na smartfony? Poniżej znajdziecie linki prowadzące bezpośrednio do sklepów z aplikacjami.

Diablo Immortal to zupełnie nowa odsłona w serii fabularnych gier akcji Blizzard Entertainment, które na długie lata zdefiniowały swój gatunek. Jej akcja rozgrywa się między wydarzeniami znanymi z Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III. Gracze przemierzą ponury świat Sanktuarium, który otworzy się przed nimi jak nigdy dotąd – Diablo Immortal jest bowiem grą z gatunku MMORPG, w której aniołowie i demony toczą niekończącą się wojnę o panowanie nad światem zamieszkiwanym przez śmiertelników.

Diablo Immortal – opis z Google Play Store

Spędziłem w Diablo Immortal zaledwie parę minut, ale pierwsze wrażenie odnośnie grafiki jest całkiem pozytywne. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało dalej i czy przypadkiem gra nie będzie się zawieszać lub sprawiać innych problemów. Kampania fabularna dostępna na premierę ma zająć około 20 godzin, więc zdecydowanie będzie co robić. Więc jeżeli ktoś już czekał na Diablo Immortal, to może rozgrzewać palce i przygotować się na przeprawę przez piekło!

Źródło: Blizzard

Sprawdź najnowsze wpisy