ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Jesteś fanem Wiedźmina? CD Projekt Red przygotowało betonowy świecznik i figurkę Ciri

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Akcesoriów związanych z najpopularniejszymi grami nigdy za mało prawda? Z tego założenia najwidoczniej wychodzi CD Projekt Red, ponieważ w ich sklepie internetowym pojawiły się dwa nowe ciekawe produkty. Pierwszym z nich jest świecznik, a drugim figurka — wszystko utrzymane oczywiście w klimatach Wiedźmina.

Chwila wyciszenia na miarę Wiedźmina

Chwila wyciszenia na miarę Wiedźmina

Wszyscy znamy różne akcesoria związane z serią gier Wiedźmin. Mowa tu o medalionach z głową wilka, portfelach przypominających sakwę czy też staromodnych kuflach. Takie bajery to zdecydowanie świetny prezent dla wszystkich sympatyków cyklu książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, ale także gier spod szyldu CD Projekt Red. Jednakże powyższe akcesoria nie umywają się do najnowszych produktów, które właśnie pojawiły się w sklepie polskiego dewelopera.

Figurka „Medytująca Ciri” oraz świecznik „Wiedźmińskie Ognisko” to dwie wykonane z betonu konstrukcje, które w duecie tworzą iście wiedźmińską aurę. CD Projekt Red do zakupu obu przedmiotów zachęca nas takimi oto wymyślnymi opisami:

Oczyść swój umysł i wejdź w stan całkowitego wyciszenia. Zagub się gdzieś pomiędzy czasem i przestrzenią, z daleka od codziennych trosk i wyzwań. Zapanuj nad swoimi zmysłami i porwij się na wycieczkę w nieznane wraz z Lwiątkiem z Cintry.

Opis figurki

Szukasz oświecenia? Wskazówki na drodze do celu? Wiedźmińskie ognisko jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Przy nim wszelkie troski odchodzą w dal. Rozsiądź się wygodnie, ogrzej kości, daj odpocząć myślom. Cokolwiek jest przed tobą, dasz temu radę.

Opis świecznika

„Medytująca Ciri” na ten moment kosztuje okrągłe 200 złotych. Dla porównania mierzący kilkanaście centymetrów świecznik to koszt „zaledwie” 155 złotych. Jednakże CD Projekt Red w trosce o nasze portfele sugeruje, aby zakupić oba produkty w zestawie. Wówczas ich cena zostanie obniżona o 10%. Obie konstrukcje wydają się być wykonane w bardzo dobrej jakości, jednakże o tym przekonamy się dopiero po pierwszych zamówieniach. Warto także zaznaczyć, że oferta jest ważna do wyczerpania zapasów, więc jeśli, któryś z przedmiotów wpadł wam w oko, nie ma na co czekać!

Źródło: CD Projekt Red Gear

Sprawdź najnowsze wpisy