ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Far Cry 4

4,08 zł i masz Far Cry 4 na zawsze, czyli gry od Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Amazon Prime Gaming udostępnił listę gier na czerwiec 2022 roku, czyli kilka tytułów, które trafią do subskrybentów usługi Prime. Zważywszy na to, że to praktycznie najtańsza z subskrypcji, jakie są dostępne na rynku, warto zainteresować się jej wykupieniem. I to nie tylko z powodów finansowych, ponieważ lista gier na kolejny miesiąc jest naprawdę interesująca. A co jeszcze ważne – tytuły są dawane nam już na zawsze.

Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022 – Far Cry 4 i Escape from Monkey Island

Amazon Prime Gaming czerwiec 2022

Jeżeli posiadacie już subskrypcję Amazon Prime, to zapewne wiecie, że możecie skorzystać z darmowych gier na PC. Amazon co miesiąc udostępnia kilka produkcji, które można przypisać do swojego konta na konkretnej platformie sprzedażowej. I tutaj chyba największy plus tego przedsięwzięcia – tytuły będą już nasze na zawsze nawet jak przestaniemy opłacać subskrypcję Amazon Prime. Przypominamy, że ta kosztuje 49 złotych na rok, co daje właśnie około 4,08 zł na miesiąc. I to zdecydowanie kwota, która nie uderza po kieszeni, choć za subskrypcję należy zapłacić od razu. Spójrzmy teraz na gry w Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022 roku, które będą dostępne już od pierwszego dnia miesiąca.

  • Across the Grooves
  • Astrologaster
  • Calico
  • Escape from Monkey Island
  • Far Cry 4
  • WRC 8 FIA World Rally Championship

Najgłośniejszym tytułem z powyższej listy jest oczywiście Far Cry 4, czyli produkcja FPP. Serię Far Cry zna chyba każdy miłośnik gier, więc tytułu nie trzeba specjalnie zachwalać czy nawet przedstawiać. To też jeden z tych tytułów, który po prostu dobrze mieć w swojej kolekcji. Jeżeli chodzi o resztę gier, która pojawi się w czerwcu w Amazon Prime Gaming to ciekawie zapowiada się Calico. To symulator prowadzenia kawiarni w świecie, gdzie jest wyjątkowo dużo… kotów. Brzmi jak coś, co pozwoli się odstresować. Gracze dostaną także narracyjną grę przygodową (Astrologaster) czy opowieść zbliżoną do powieści (Across the Grooves). Nie można także pominąć klasycznej przygodówki, czyli Escape from Monkey Island. To czwarta część serii, a teraz jeszcze można obierać część trzecią w ramach Amazon Prime Gaming. Ostatnim z udostępnionych w czerwcu tytułów będzie WRC 8 FIA World Rally Championship, czyli symulacja rajdów od Kylotonn. Zdecydowanie będzie w co grać.

Źródło: Amazon Prime Gaming

Sprawdź najnowsze wpisy