ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Poznaliśmy datę premiery oraz pierwsze szczegóły Call of Duty: Modern Warfare II

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Cykl Call of Duty powraca do żywych! Nie tak dawno internet podbijał pierwszy teaser nadchodzącej produkcji zatytułowanej Modern Warfare II. Jednakże już dziś poszliśmy znacznie do przodu i poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące głośnej premiery. Najważniejszą informacją dnia dla wszystkich fanów serii jest fakt, iż najnowsza odsłona kultowej strzelanki pojawi się na rynku w październiku tego roku!

Głośne Call of Duty: Modern Warfare II z datą premiery

Call of Duty: Modern Warfare II z datą premiery

Najnowszy produkt od Activision Blizzard, czyli Call of Duty: Modern Warfare II zadebiutuje szybciej, niż wszyscy myśleliśmy. Twórcy gry ogłosili dziś, że sequel Modern Warfare z 2019 roku zostanie wydany 28 października tego roku. Przy okazji dowiedzieliśmy się także kilku istotnych szczegółów dotyczących rozgrywki.

Przede wszystkim świetną wiadomością dla wszystkich fanów serii jest fakt, iż w najnowszej odsłonie cyklu zobaczymy znajome twarze. Activision przy okazji ogłaszania daty premiery gry opublikowało na platformie YouTube specjalny film. Sześćdziesięciosekundowe wideo prezentuje nam skład drużyny, w której przyjdzie nam działać. Na elitarną jednostkę Task Force 141 składają się tacy komandosi jak:

  • Kapitan John Price
  • John „Soap” MacTavish
  • Kyle „Gaz” Garrick
  • Simon „Ghost” Riley
  • Alejandro Vargas

Powyższych bohaterów na pewno nie trzeba przedstawiać żadnemu weteranowi cyklu. Wystarczy wspomnieć, że wystąpili oni zarówno w Modern Warfare z 2007 jak i 2019 roku. Na ten moment nie poznaliśmy pozostałych szczegółów dotyczących rozgrywki. Pewne jest, że zapowiedziana dziś gra pojawi się w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Port Modern Warfare II na starsze generacje wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Nowym Call of Duty twórcy cyklu będą chcieli odczepić od siebie łatkę przereklamowanej serii. W związku z bardzo chłodnym przyjęciem zarówno Vanguard jak i Warzone fani kultowej strzelanki powoli zaczęli tracić wiarę w Activision Blizzard. Ewentualny sukces Modern Warfare II na pewno mógłby sprawić, że popularny CoD wyprzedziłby łapiącą zadyszkę konkurencję w postaci Battlefielda.

Źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy