ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Borderlands 3

No i to się nazywa promocja! Borderlands 3 możesz mieć teraz za darmo i na zawsze!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Borderlands 3 jest teraz dostępne zupełnie za darmo na platformie Epic Games Store. Platforma wcześniej nie wyjawiła, jaki tytuł przygotowała na swoją cotygodniową ofertę darmowych gier i teraz wiemy przynajmniej dlaczego tak się stało. Epic Games Store szykowało coś specjalnego i trzeba przyznać, że im się to udało. W końcu Borderlands 3 to jedna z najciekawszych gier FPS ostatnich lat, więc skoro można ją mieć teraz za darmo, to warto skorzystać.

Borderlands 3 za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store

Jeżeli jesteście fanami FPS-ów z bardzo specyficznym podejściem do fabuły oraz dużą dawką nieszablonowego humoru, to seria Bordelands z pewnością jest Wam znana. Jednak jeżeli wcześniej nie mieliście możliwości sprawdzania jej osobiście, to teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. Otóż Borderlands 3 dostępne jest teraz za darmo na Epic Games Store, a tytuł można przypisać do swojego konta przez najbliższy tydzień. Należy to zrobić do 26.05 do godziny 17.00. Wystarczy mieć konto na platformie Epic Games Store, a tytuł już na zawsze będzie przypisany do naszej biblioteki. Poniżej znajdziecie link prowadzący bezpośrednio do Epic Game Store, gdzie za darmo przypiszecie grę do swojego konta.

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów — poszukujących skarbów kozaków z pogranicza, z których każdy posiada zaawansowane drzewo umiejętności, zdolności i personalizacje. Graj solo lub ze znajomymi, zmierz się z szalonymi wrogami, zgarnij mnóstwo łupów i ocal swój dom od najbardziej bezwzględnych przywódców sekt w całej galaktyce. Powstrzymaj fanatyczne Bliźniaki Calypso przed zjednoczeniem klanów bandytów i zdobyciem największej władzy w galaktyce. Wciel się w jednego z czworga nowych niepowtarzalnych Vault Hunterów, z których każdy posiada własne niepowtarzalne zdolności, styl gry, zaawansowane drzewo umiejętności i mnóstwo opcji personalizacji. Wszyscy Vault Hunterzy potrafią siać chaos w pojedynkę, ale dopiero w drużynie są naprawdę nie do zatrzymania.

Borderlands 3 – opis z Epic Games Store

Warto jeszcze dodać, że ostatnio na rynku pojawiła się swojego rodzaju kontynuacja, a raczej rozszerzenie do serii gier. Mowa o Tiny Tina’s Wonderlands, które również daje sporo satysfakcji z rozgrywki. Tak więc do boju!

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy