Darmowe gry Epic Games Store Prey

Ofiara została złożona, czyli dobre gry za darmo w Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Kolejne gry za darmo od Epic Games Store są już dostępne dla użytkowników platformy. Tym razem można skorzystać z naprawdę interesującej oferty, choć w przypadku jednego tytułu nie mówimy o nowości. Jednak „Prey” to już jeden z tych tytułów, który po prostu warto znać, a przynajmniej mieć w swojej kolekcji. I teraz nadarza się ku temu dobra okazja.

Gry za darmo na Epic Games Store – Prey oraz Jotun

Epic Games Store

Można powiedzieć, że kolejne produkcje za darmo od Epic Games Store spodobają się fanom mocniejszych wrażeń. W końcu „Prey” to brutalny FPS z elementami thrillera i mocnym akcentem science-fiction. Druga z produkcji, czyli „Jotun”, choć wygląda zupełnie inaczej, także ma w sobie pewną dozę brutalności.  Obie produkcje można już przypisywać do swojego konta, a zrobić to można do 19 maja do godziny 17.00.

Sprawy jednak potoczyły się bardzo źle — stacja została opanowana przez wrogo nastawionych obcych, a Ciebie obrali za ofiarę. Musisz zapoznać się z mrocznymi tajemnicami Talosa I oraz własnej przeszłości, a jednocześnie przetrwać, wykorzystując znalezione na stacji narzędzia, własny spryt, broń i umiejętności parapsychiczne. Losy Talosa I i wszystkich na pokładzie są w Twoich rękach. Nic nie jest takie, jak się wydaje na pokładzie Talosa I. Jako Morgan Yu wyrusz w podróż w celu odkrycia prawdy o swojej przeszłości. Znajduj i wykorzystuj pozostawione przez siebie wskazówki. Jaka rola przypadła Ci w planach TranStaru i co sieje spustoszenie na stacji? Talos I — stacja kosmiczna latająca na orbicie Księżyca — symbolizuje prywatny sektor przemysłu kosmicznego. Zwiedzaj ekskluzywny prom kosmiczny urządzony w stylu korporacyjnych lat 60. i odkrywaj połączone ze sobą ścieżki zbudowane, aby pomieścić niezliczone sekrety. Cieniste pozaziemskie istoty roją się na Talosie I, polując na swoją zdobycz. Twoim zadaniem, jako jednego z ostatnich żyjących pasażerów stacji, jest powstrzymać zabójcze ataki tych drapieżników.

Prey – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Farming Simulator z darmowym dodatkiem, który ma pomóc rolnikom.

Jotun to gra akcji z ręcznie rysowaną grafiką, osadzona w mitologii nordyckiej. Podczas gry w Jotun wcielasz się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Nie zginęła ona chwalebną śmiercią i teraz musi udowodnić bogom, że jest warta Valhalli. Eksploruj rozległe krainy nordyckiego czyśćca w poszukiwaniu run, dzięki którym możesz wyzwolić jotuny, gigantyczne istoty związane z żywiołami. Pełna akcji walka z bossem! Pokonaj je, korzystając jedynie z potężnego, oburęcznego topora, swoich umiejętności i błogosławieństwa bogów!

Jotun – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy