Skull & Bones to stuprocentowa gra dla prawdziwych piratów, ale czy to dobrze?

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Skull & Bones to niezwykle wyczekiwany tytuł za produkcją, którego stoi Ubisoft. Niedawno do sieci trafiło naprawdę wiele ciekawych informacji dotyczących gry, która na rynku ma pojawić się jeszcze w tym lub przyszłym roku!

Czy jesteście gotowi na Skull & Bones?

Czy jesteście gotowi na Skull & Bones?

O najnowszych poczynaniach Ubisoftu donosi Tom Henderson. Dziennikarz jest uznawany w branży za jedno z najlepszych źródeł informacji. Leaker w przeszłości niejednokrotnie przedterminowo publikował informacje dotyczące największych producentów gier wideo, które ostatecznie sprawdzały się w stu procentach. Henderson na temat Skull & Bones pisał już we wrześniu 2021 roku, ale teraz zaktualizował swoje informacje po tym, jak do sieci trafił przeciek w postaci wideo prezentującego gameplay gry. Oczywiście filmik zamieszczony w serwisie YouTube został szybko zdjęty po interwencji Ubisoftu.

Zobacz też: Odblokowanie tego osiągnięcia zajmie nam 10 lat! Stanley Parable z nietypowym pomysłem

Wracając jednak do doniesień Hendersona – przede wszystkim potwierdził on, że w trakcie rozgrywki w Skull & Bones nie będziemy mogli zejść na ląd, aby eksplorować wyspy oraz także nie doświadczymy walki wręcz, podczas występujących w grze abordaży. Oznacza to, że element pojedynków zostanie ograniczony tylko i wyłącznie do bitew morskich, w których będziemy sterować statkiem.

Informacje te dosyć zszokowały graczy, którzy liczyli na połączenie walki wręcz z pirackimi doznaniami na otwartym morzu. Jedyną szansę na „piesze” poruszanie się po mapie będziemy mieli w trakcie przechadzek po porcie. Wówczas naszym głównym zadaniem nie będzie jednak eksploracja, ale rozmowy z NPC zapewne w celu realizowania kolejnych misji. Mimo wszystko Henderson podał także pozytywną informację dotyczącą Skull & Bones. Mowa tu o różnych mitycznych potworach, z którymi będziemy mogli się mierzyć w bezpośredniej walce. Dla przykładu jednym z nim ma być Kraken!

Jednakże na ten moment wszystko wskazuje na to, ze Ubisoft mocno zachwiał pozycją Skull & Bones, które dotychczas uznawane było za jedną z gorętszych premier nadchodzących miesięcy. Cóż… teraz nie pozostaje nam nic innego niż czekać na pierwsze oficjalne zwiastuny gry oraz doniesienia od producenta.

Źródło: Exputer

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy