Call of Duty: Modern Warfare 2 z pierwszym teaserem!

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Wydaje się, że twórcy serii Call of Duty zareagowali na ostatnie doniesienia dotyczące spadku popularności całego cyklu „strzelanek”. Dziś w sieci pojawił się pierwszy teaser najnowszej gry z serii, czyli Call of Duty: Modern Warfare 2!

Powoli dowiadujemy się coraz więcej o Call of Duty: Modern Warfare 2!

Call of Duty Modern Warfare 2

Nieważne jak bardzo cykl Call of Duty będzie „obrywać” od recenzentów i graczy jedno jest wiadome już na zawsze — to wciąż głośna i elektryzująca seria. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiło się niemałe zamieszanie po tym jak Activision opublikowało na Twitterze krótki filmik, który prezentuje logo Call of Duty: Modern Warfare 2. Poniżej znajdziecie omawiany post.

Zobacz też: Wstydliwe wyznania: lubię serię Szybcy i wściekli i nie rozumiem rozłamu wśród fanów

Warto zaznaczyć, że Activision powyższym filmikiem potwierdziło również, iż najnowsza gra z cyklu będzie nosić tytuł Modern Warfare 2, co wcale nie było takie oczywiste. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to sequel produkcji z 2019 roku, która była rebootem podserii zapoczątkowanej dwanaście lat wcześniej. Według przecieków opublikowanych przez serwis Video Games Chronicle fabuła najnowszej gry z cyklu skupi się na wojnie narkotykowej rozgrywającej się w Kolumbii.

Modern Warfare 2 ma być odpowiedzią na prośby fanów dotyczące stworzenia wciągającej fabuły, która będzie łączyć się z elektryzującą walką w zwarciu. Niestety na ten moment Activision nie podało żadnych szczegółowych informacji dotyczących, chociażby dokładnej daty premiery swojej najnowszej gry. Najprawdopodobniej tytuł pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Poza Call of Duty: Modern Warfare 2 twórcy serii aktywnie działają nad nową odsłona Warzone, czyli produkcji, która opiera się na trybie battle royal. Nowa wersja gry miałaby naprawić wszystkie błędy, które pojawiły się w przypadku pierwowzoru. Jednakże na ten moment Activision jest skupione na odkrywaniu kolejnych kart dotyczących sequelu Modern Warfare. O kolejnych doniesieniach związanych z głośną produkcją będziemy informować Was na bieżąco.

Źródło: Video Games Chronicle

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy