Amazon Prime Gaming Maj 2022

W jakie gry zagramy w maju dzięki Amazon Prime Gaming? W trochę klasyki na pewno

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Oferta Amazon Prime Gaming na maj została potwierdzona. Niedługo do usługi trafi sześć nowych produkcji, z których będzie można skorzystać za darmo pod warunkiem, że opłaca się usługę Amazon Prime. Przypomnijmy, że ta zawiera darmową wysyłkę z Amazon Prime, ale także dostęp do serwisu Amazon Prime Video. I kolejnym plusem korzystania z subskrypcji jest właśnie to, że co miesiąc można liczyć na darmowe gry w ramach jej trwania.

Amazon Prime Gaming na maj 2022 – lista gier

W Amazon Prime Gaming nie ma może co liczyć na ogromne hity, choć zdarzały się tutaj i nowsze produkcje. Teraz jednak postawiono na trochę starsze, ale dalej doskonałe pozycje. Pierwszą i zdecydowanie wyróżniającą się, będzie Dead Space 2. Tytuł swoją premierę miał jeszcze w 2008 roku, ale po dziś dzień ma wielu fanów. Mówimy tutaj o kosmicznym horrorze, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z bardzo nieprzyjemnymi potworami. Zapewne spora część graczy ma już tytuł dawno za sobą, ale ci, którzy tego jeszcze nie zrobili, teraz będą mogli skorzystać z oferty. Warto też dodać jedną, ważną rzecz. Gry pojawiające się w Amazon Prime Gaming zostają z graczami już na stałe. Nawet w sytuacji, kiedy ci nie będą już opłacać dalej subskrypcji. To zdecydowanie dobra informacja, a teraz spójrzmy na to, co jeszcze trafiło do majowej oferty.

  • Dead Space 2
  • The Curse of Monkey Island
  • Out of Line
  • Mail Mole
  • Cat Quest
  • Shattered: Tale of the Forgotten King

Zobacz też: Co dobrego pojawi się w maju dla subskrybentów PlayStation Plus?

Wśród wyżej wymienionych tytułów warto wyróżnić jeszcze jeden, a mianowicie The Curse of Monkey Island. To trzecia część serii, która w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku uchodziła za jedną z najlepszych przygodówek na rynku. Mowa oczywiście o Małpiej Wyspie i specyficznym piracie, którego imię wymawiane na głos brzmi… intrygująco. W tej części Guybrush Threepwood będzie musiał uratować swoją miłość życia przed zamianą w zombie. Z nowszych produkcji graczom może przypaść do gustu jeszcze Shattered: Tale of the Forgotten King, czyli gra w klimatach soulslike. Oferta dostępna będzie dla subskrybentów Amazon Prime już niebawem.

Źródło: Amazon

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy