Epic Games Darmowe

Starsi ludzie zniszczą wszystko na swojej drodze – darmowe gry od Epic Games Store zaskakują

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Kolejne darmowe gry od Epic Games Store można już przypisywać do swojego konta. Tym razem można będzie skorzystać z promocji, gdzie za darmo dostaniemy tytuł od twórców Goat Simulator, czyli Symulatora Kozy Ten tytuł swojego czasu zrobił sporo zamieszania na rynku, a ich kolejna produkcja także nie jest w pełni… poważna. Zresztą zobaczcie sami, co takiego przygotował dla graczy Epic Games Store.

Darmowe gry od Epic Games Store – Just Die Already i Paragim

Jeżeli jesteście fanami nieszablonowego i trochę obrazoburczego humoru, to Just Die Already może Wam przypaść do gustu. W końcu raczej rzadko kiedy jest możliwość wcielenia się w starszą osobą i rozwalanie wszystkiego, co znajdzie się na naszej drodze. Druga z darmowych produkcji, czyli Paridigm jest tak surrealistyczna, że nie da się jej opisać na poważnie. Oba tytuły można będzie przypisywać do swojego konta na Epic Games Store do 5 maja do godziny 17.00.

Zobacz też: Co oglądać na Netflix, HBO Max czy Amazon Prime Video w nadchodzących dniach?

Jesteś starszą osobą na emeryturze w niedalekiej przyszłości, w której ludzie nie mają już dzieci. Nie ma nikogo, kto opłaciłby emeryturę, a wszystko przez tych niewdzięcznych milenialsów, którzy wolą grać w gry komputerowe zamiast pracować. Ponieważ nikt nie łoży na Twoje utrzymanie, musisz — tak jak inni starsi ludzie na tym świecie — przeżyć na własną rękę, bo nie masz innego wyboru. Jak przeżyć w świecie, który czeka, aż w końcu umrzesz? Co gorsza, właśnie wyrzucono Cię z domu spokojnej starości, więc teraz jedyne, co Ci pozostaje, to podjąć niebezpieczne wyzwania i eksplorować świat, żeby dostać kupony emerytalne kwalifikujące Cię do bezpłatnej opieki. Jeśli społeczeństwo życzy Ci śmierci, może to dobry moment, żeby trochę pożyć? Wcielasz się w starszą osobę, która jest pełna gniewu, krucha i nienawidzi świata: co za niespodziewane marzenie. Wreszcie masz coś, co Cię łączy z babcią i dziadkiem.

Just Die Already – opis z Epic Games Store

Paradigm to surrealistyczna gra przygodowa osadzona w dziwnym i postapokaliptycznym wschodnioeuropejskim kraju Krusz. Graj jako przystojny mutant, Paradigm, którego przeszłość powraca, by go prześladować w postaci genetycznie zmodyfikowanego leniwca, który wymiotuje cukierkami. Niefortunne życie Paradigm zaczyna się w firmie DUPA, która sprzedaje cudowne dzieci bogatym i wpływowym, którzy nie chcą pozostawić swojego dziedzictwa biologicznym dzieciom.

Paradigm – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy