PS Plus maj 2022 fifa 22

FIFA 22 „za darmo”, czyli majowa oferta PlayStation Plus potwierdzona

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

PlayStation Plus na maj 2022 przyniesie graczom trzy produkcje. Tym samym potwierdziły się także przecieki odnośnie tego, co pojawi się w PS Plus, czyli tak naprawdę nie było tutaj zbyt dużej niespodzianki. Wprawdzie Sony dodaje mały „smaczek”, ale to coś na otarcie łez, a też trudno ocenić, jak wiele osób z gratisu skorzysta.

PlayStation Plus na maj 2022 – FIFA 22 dla subskrybentów

PlayStation Plus maj 2022

Wiemy już, że niedługo subskrypcja PlayStation Plus zmieni się i pojawią się nowe jej rodzaje. Wtedy też jednak będą co miesiąc pojawiały się „darmowe gry”, do których będzie się miało dostęp przez cały czas opłacania konkretnej subskrypcji. W maju gracze dostaną trzy produkcje, a dodatkowo do FIFA 22 zostanie dodany DLC Pro Starter’s Pack i Icon Superstar Loans. Nowe gry będzie można przypisywać do swojego konta od 3 maja do 6 czerwca tego roku. Poniżej możecie zapoznać się z opisami konkretnych produkcji, które w przyszłym tygodniu trafią do PlayStation Plus.

Zobacz też: GTA VI ma powstać na zupełnie nowym silniku.

FIFA 22 w PlayStation Plus

Tej serii nie trzeba nikomu przedstawiać, a do oferty PlayStation Plus trafia jej najnowsza odsłona, która jeszcze bardziej przybliży emocje znane z prawdziwych boisk. Usprawnione elementy rozgrywki pozwalają na lepsze niż do tej pory oddanie realizmu, zachowania piłki czy przyspieszenia piłkarzy. Każdy może zbudować swój klub od zera, zdecydować o najlepszej taktyce, a także dobrać najlepszych zawodników, tak aby zdobyć jak najwięcej trofeów.  

Tribes of Midgard w PlayStation Plus

To gra kooperacyjna osadzona w świecie nordyckiej mitologii. Rozgrywka jest unikalnym połączeniem takich gatunków jak gry akcji, survival, czy roguelite. Zadaniem każdego gracza będzie odpieranie ataków śmiercionośnych duchów i gigantycznych bestii, które każdej nocy zagrażają zniszczeniem nasiona świętego drzewa Yggdrasil. Tylko dzięki ochronie nasiona zarówno główny bohater i jego plemię mogą powstrzymać Ragnarök!

Curse of the Dead Gods w PlayStation Plus

Curse of the Dead Gods to roguelike, w którym gracz główny bohater przemierza najeżony pułapkami i pełny potworów labirynt przeklętej świątyni. Głównym zadaniem będzie poszukiwanie skarbów i wiecznego życia.  Czas na podróż w głębię labiryntu i starcia z kolejnymi falami potworów. Każdy z graczy będzie mógł się wspomóc szerokim arsenałem mieczy, włóczni, łuków i broni palnej oraz mechaniką światła i ciemności.

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy