Poznaliśmy nowego bohatera League of Legends? Wyciek postaci z Riot Games

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Aktualnie w League of Legends możemy zagrać ponad 150 postaciami. Każda z nich posiada unikalna zdolności, które przydają się w różnych etapach gry oraz sytuacjach. Wszystko wskazuje na to, że arsenał „czempionów” w popularnym LOL-u zwiększy się o kolejnego bohatera.

Bel’veth – wyciek postaci z serwerów Riot Games

Bel'veth - wyciek postaci z serwerów Riot Games

Temat pojawienia się w League of Legends postaci nazwanej Bel’veth przewija się w internecie od dłuższego czasu. Jednakże w ostatnich dniach byliśmy świadkami niecodziennego przecieku, który przedpremierowo zdradził nam, jak prezentować będzie się nowy „czempion”. Bohaterka ma nosić przydomek Cesarzowa Pustki, a jej cechą charakterystyczną będzie zmienność formy. Oznacza to, że postać będzie prezentować się inaczej na początku rozgrywki oraz po użyciu superumiejętności! Wygląd Bel’veth oraz jej animacje możecie zobaczyć na wideo zamieszczonym poniżej.

Zobacz też: F1 22 zapowiedziane – czego spodziewamy się po „nowej erze” gier Formuły 1?

Niestety na ten moment nie poznaliśmy żadnych szczegółów, dotyczących poszczególnych umiejętności nowej bohaterki. Nie wiemy także, kiedy oficjalnie trafi ona do gry. Jednakże zgodnie z przewidywaniami graczy wydarzy się to w najbliższych dniach. Warto także wspomnieć, że główną pozycją Bel’veth ma być dżungla.

Pojawienie się w grze powyższej postaci to dopiero początek bogatych planów wydawniczych Riot Games. League of Legends na przestrzeni nadchodzących miesięcy ma wzmocnić swoją talię bohaterów o co najmniej kilka pozycji. Przypominająca mantę Bel’veth najprawdopodobniej w fabule gry będzie władczynią „Pustki”, co oznacza, że pod jej rządami znajdują się takie postacie jak Rek’Sai czy Vel’Koz.

Niemniej fani League of Legends wydają się być bardzo zadowoleni z wprowadzenia do ich ulubionej gry kolejnego dżunglera. Mimo tego, że wciąż nie poznaliśmy szczegółowych informacji dotyczących, chociażby umiejętności Bel’veth, jej wygląd oraz co najmniej dwie formy robią na graczach naprawdę wielkie wrażenie. Aktualnie nie pozostaje nam nic innego niż czekać na ruch ze strony Riot Games, którym będzie wprowadzenie nowej postaci na oficjalne serwery League of Legends.

Źródło: Game Rant

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy