Epic Games Store darmowe gry

Można się wystraszyć, czyli porcja darmowych gier od Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Kolejne darmowe gry od Epic Games Store są już do odebrania przez użytkowników launchera. I jak zwykle w tym przypadku bywa, też ma się tydzień na to, by przypisać produkcje do swojego konta. Wtedy gry będą dostępne dla nas już zawsze, a przynajmniej do momentu, kiedy będziemy dalej korzystali z Epic Games Store. Co więc ciekawego teraz można odebrać za darmo?

Darmowe gry od Epic Games Store – Amnesia: Rebirth oraz Riverbond

Epic Games Store czasem rozpieszcza swoich użytkowników. Czy tak jest tym razem? Tutaj już gracze będą musieli zdecydować sami, ale do wyboru będą mieli horror przygodowy Amnesia: Rebirth oraz grę Riverbond, którą można określić mianem gry akcji. Można więc powiedzieć, że dla każdego coś miłego. Obie produkcje można będzie odbierać na Epic Games Store do 28.04 do godziny 17.00.

Nie wypuść ani tchu. Bestia jest tuż obok. Jej jedynym celem jest żywienie się Twoim strachem. Przemykasz więc w ciemności, próbując powstrzymać narastające przerażenie i uciszyć targające Tobą emocje. W grze Amnesia: Rebirth wcielasz się w Tasi Trianon, która budzi się w samym sercu algierskiej pustyni. Minęło wiele dni. Gdzie byłaś? Co robiłaś? Gdzie są pozostali? Odtwórz swoje kroki i pozbieraj postrzępione fragmenty swojej przeszłości — to Twoja jedyna szansa, aby przetrwać bezlitosną grozę, która w każdej chwili gotowa jest Cię pożreć. Czas działa na Twoją niekorzyść. Poprowadź Tasi i pomóż jej stawić czoła najgłębszym lękom i bólowi. Przemierzając nieprzyjazne pustkowia, musisz walczyć także z własną nadzieją, obawami i gorzkim żalem. I mimo to musisz kontynuować podróż, krok za krokiem, wiedząc, że jeśli zawiedziesz, stracisz wszystko.

Amnesia: Rebirth – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Sega Sonic Origins z datą premiery!

Rycerz uwięził przywódców Ośmiu Krain, wywołując chaos, susze i starcia! Zagraj ze znajomymi i pomóż mieszkańcom Riverbond pokonać zło podczas pełnej akcji wyprawy przez piękne, ręcznie zaprojektowane krainy. Zdobywaj przeróżne bronie, zakładaj nowe skórki oraz aktywuj wzmocnienia, aby wyciąć sobie przez zastępy wrogów drogę do sławy! Przeżyj przygodę tak jak chcesz – w grze jednoosobowej lub zwariowanym kanapowym trybie współpracy! Możliwość dołączania do gry i opuszczania jej w każdej chwili sprawi, że wszyscy będą zadowoleni! Poczuj satysfakcję z niszczenia całego otoczenia za pomocą szybkich i reagujących na każdy ruch gracza broni! Burz wielkie wieże jednym, potężnym zamachem miecza. Pruj do zastępów wrogów z broni dystansowej. Niszcz elementy otoczenia, wywołując eksplozje kolorowych wokseli!

Riverbond – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy