ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wielka gratka dla fanów Need for Speed: No Limits. Gra zmierza na urządzenia z Androidem

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Gry
nfs no limits andek

Są tu fani Need for Speed’a? Jeśli tak, to mamy dla nich świetną wiadomość. Gra Need for Speed: No Limits wydana w listopadzie 2014 w końcu trafi na urządzenia z Androidem.

W Google Play będziemy mogli znaleźć grę już od jutra – 30 września. Nowa produkcja EA będzie działała w modelu free-to-play i zaoferuje wszystko to co w całej serii Need for Speed najbardziej uwielbiamy.

Chodzi oczywiście tutaj o kolekcjonowanie oraz modyfikacje samochodów. Zwiększanie prędkości swojego pojazdu poprzez zakup coraz to nowszych części zyska nową jakość, bo jak zapowiada producent do wyboru będzie 250 milionów kombinacji części z których będziemy mogli korzystać. Całość oczywiście po to, aby wygrywać kolejne wyścigi.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vWjkr7NFXj0[/youtube]

Model free-to-play jak to zwykle bywa zawiera jednak pewne haczyki. Będą więc istniały pewne ograniczenia. Z tego co udało nam się dowiedzieć, czas gry będzie ograniczony. Gdy skończy nam się wirtualne paliwo będziemy zmuszeni do uzupełnienia go walutą w grze lub odczekania pewnego czasu. W przypadku nieuzupełnienia paliwa dalsza gra będzie niemożliwa.

Sama produkcja na pewno będzie ciekawa, jednak mikropłatności na pewno wpłyną na ogólną grywalność. Pozostaje nam czekać do jutra.. a potem już tylko się ścigać.

Źródło: androidauthority

Sprawdź najnowsze wpisy