Coachella rozpoczyna współpracę z Fortnite — na pierwszy ogień specjalne skiny

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Epic Games przyzwyczaiło nas do intensywnego podpisywania kolejnych współprac, które przekładają się na rozszerzanie contentu dostępnego w Fortnite. Dziś producent jednego z najpopularniejszych battle-royal poinformował o kolaboracji z festiwalem muzycznym Coachella.

Fortnite x Coachella — co ciekawego?

Fortnite x Coachella — co ciekawego?

Dokładnie dziś w nocy (z 14 na 15 kwietnia) o godzinie 2:00 czasu polskiego przeprowadzona zostanie aktualizacja sklepu w Fortnite. Wraz z nią do gry trafi masa przedmiotów związanych z popularnym festiwalem muzycznym Coachella. Wydarzenie jest organizowane od 1999 roku i zrzesza setki tysięcy ludzi w miejscowości Indio w stanie Kalifornia. W 2022 roku festiwal wraca po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Zobacz też: Ubisoft+ na siedem dni za darmo — co oferuje nam subskrypcja?

Powrót do organizacji wydarzenia w prawdziwym życiu jest powiązany z grą Fortnite, w które już za kilka godzin zobaczymy przedmioty specjalne. Będą to skiny, emotki, kilofy oraz pozostałe akcesoria. Dodatkowo twórcy gry zachęcili graczy do używania trybu fotograficznego, w którym można robić zdjęcia z rozgrywki. Ma to oczywiście nawiązywać do słynnych postów, które lawinowo zalewają internet podczas trwania festiwalu. Przechodząc już do samej zawartości, która pojawi się wraz z aktualizacją — w Fortnite będziemy mogli kupić (osobno lub w zestawie Festiwal Coachella):

  • Skiny (Dzikun, Trofka, alternatywnie Kosmiczny Korektor)
  • Plecaki (Dwupłetwiarz, Swaguaro)
  • Kilofy (Neonowy Wygryzacz, Koncertowy Wymiatacz)
  • Grafitti (Styl Dwupłetwiarza)

Dokładnie tydzień później (22 kwietnia) do Fortnite trafi druga tura przedmiotów związanych z Festiwalem Coachella. Oczywiście akcesoria również będzie można zdobyć osobno lub w specjalnych zestawach. Będą to:

  • Skiny (Alto i Poetka)
  • Plecaki (Soniczne Wibracje, Hełm Kosmonauty)
  • Kilofy (Elastyczna Elektropalma, Kaktusowy Kruszyciel)
  • Grafitti (Scena główna)
  • Ekran ładowania (Wkrocz do Coachellawersum)

Warto także zaznaczyć, że skiny są związane z festiwalem nie tylko wyglądem, ale także specjalnymi reakcjami, które będziemy mogli zobaczyć przy okazji puszczenia muzyki, która będzie dostępna w radiu Ikon. Łącznie na antenie będziemy mogli usłyszeć trzydziestu wykonawców, którzy wystąpią podczas Coachella 2022. Wygląd wszystkich przedmiotów możecie sprawdzić na oficjalnej stronie Epic Games.

Źródło: Fortnite

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy