Xcom 2 za darmo epic games store

Kultowa strategia i megahit w jednym za darmo na Epic Games Store – korzystajcie!

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Od dziś za darmo na Epic Games Store można mieć kultową strategię XCOM 2, czyli bezpośrednią kontynuację XCOM: Enemy Unknown. I choć można się spierać, która z odsłon jest tą lepszą, to nie zmienia to tego, że tytuł warto mieć w swojej kolekcji. Szczególnie, jeżeli jest się fanem strategii turowych. Jednak Epic Games Store dziś daje za darmo także drugi tytuł, który może być całkiem ciekawy.

XCOM 2 za darmo na Epic Games Store

Xcom 2 za darmo

Epic Games Store po raz kolejny udostępnia ciekawe gry za darmo. Jedynym warunkiem wejścia w ich posiadanie jest to, że należy mieć na platformie założone konto. I w tym przypadku warto, ponieważ do kolejnego czwartku 21 kwietnia do godziny 17.00. Jest więc na to trochę czasu, ale lepiej zrobić to wcześniej, by potem nie zapomnieć. Poniżej znajdziecie linki prowadzące bezpośrednio do platformy Epic Games i cóż, miłej zabawy!

Ziemia nie jest już taka, jak dawniej. Minęło dwadzieścia lat, odkąd światowi liderzy ogłosili bezwarunkową kapitulację wobec sił obcych. Grupa XCOM, ostatnia linia obrony planety, została zdziesiątkowana, a jej członkowie się rozproszyli. W XCOM 2 władzę na Ziemi piastują kosmici – chociaż na jej powierzchni wznoszą zachwycające miasta napełniające ludzi nadzieją na świetlaną przyszłość, skrycie realizują oni złowrogi plan i eliminują każdego, kto sprzeciwia się nowemu porządkowi. Odrobinę wolności mają jedynie ci, którzy mieszkają gdzieś na krawędzi świata. To właśnie tutaj ponownie rodzi się ruch mający stanąć do walki o ludzkość. Ocaleli członkowie XCOM są w ciągłym biegu i mierzą się z niewyobrażalnymi trudnościami, a do tego muszą znaleźć sposób, by wzbudzić na całym świecie opór i raz na zawsze pozbyć się zagrożenia ze strony obcych.

XCOM 2 – opis ze strony Epic Games Store

Zobacz też: Ubisoft+ przez kilka najbliższych dni będzie darmowy.

Insurmountable to przygodówka typu roguelike z mechaniką permanentnej śmierci, w której gracz wdrapuje się na ogromne góry. Proceduralnie tworzone środowisko sprawia, że nie ma dwóch takich samych wspinaczek. Aby Twój wspinacz przeżył, trzeba dbać o parametry życiowe. Nie mogą one spaść poniżej wartości krytycznych. Zadanie utrudnia dynamiczny system pogodowy, cykl dnia i nocy oraz mnóstwo losowo generowanych zdarzeń. Nigdy nie wiesz, jak się one zakończą. Decyzje są kluczowe. Każda z nich. Bo każda z nich może być tą ostatnią. Wybierz jedną z trzech postaci o różnych zdolnościach i historii, i ruszaj na swoją pierwszą górę. Zaglądaj do kufrów, jaskiń i prastarych ruin. Być może znajdziesz tam sprzęt poprzednich poszukiwaczy przygód. A przyda Ci się. Już pierwsza góra będzie olbrzymim wyzwaniem.

Insurmountable – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy