The Quarry zaoferuje graczom rozwinięty tryb filmowy

Borys Francuz Borys Francuz Gry

The Quarry to horror, który po raz pierwszy został zapowiedziany w zeszłym miesiącu. Gra od producentów między innymi Until Dawn szybko zyskała rozgłos, a niedawno poznaliśmy szczegóły dotyczące samej rozgrywki. Nadchodzący tytuł będzie mieć do zaoferowania, chociażby bardzo ciekawy tryb filmowy!

The Quarry – znamy już wiele szczegółów

The Quarry - znamy już wiele szczegółów

Mimo tego, że do premiery The Quarry pozostały jeszcze dwa miesiące, twórcy gry nie zwlekają z promowaniem swojego najnowszego produktu. Wydawca w postaci 2K Games w połowie marca opublikował pierwszy zwiastun horroru, a w ostatnich dniach zostaliśmy uraczenie także trzydziestominutowym gameplayem. Jak widać studio Supermassive Games, które jest odpowiedzialne za stworzenie gry, naprawdę postarało się, żeby nowy horror faktycznie straszył.

Zobacz też: Nagrody BAFTA Games za rok 2021 przyznane! „Returnal” grą roku oraz największym wygranym

Poza warstwą wizualną warto odnotować także kilka innych szczegółów dotyczących The Quarry, które zostały już zapowiedziane. Przede wszystkim deweloper mający w CV między innymi Until Dawn czy The Dark Pictures, umieścił w nowej grze tryb filmowy. Co to oznacza w praktyce? Otóż gracze, którzy nie będą chcieli ręcznie przechodzić przez całą historię, będą mogli „odpalić” ją za pośrednictwem tej funkcji i oglądać rozgrywkę niczym film. Co ciekawe producenci w trybie filmowym umieścili wtyczkę, która pozwali nam dostosować charakter postaci, dzięki czemu to jak potoczy się fabuła będzie zależało tylko i wyłącznie od naszych ustaleń. Łącznie do wyboru będzie dziewięciu grywalnych bohaterów.

Poza tym wiemy już, że przejście całego The Quarry zajmie nam około dziesięciu godzin. Wszystko wskazuje więc na to, że produkt od Supermassive Games może przebić oczekiwania nawet najzagorzalszych fanów. Świetna grafika połączona z ciekawą historią i dużą swobodą rozgrywki sprawia, że The Quarry stało się właśnie jeszcze bardziej wyczekiwaną produkcją. Premiera horroru nastąpi natomiast już 10 czerwca tego roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz także komputerach osobistych.

Źródło: Games Radar

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy