Warzone oficjalnie zmierza na urządzenia mobilne!

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Activision, które jest wydawcą serii Call of Duty, poinformowało, że popularny Warzone pojawi się na nowej platformie. Chodzi tu oczywiście o urządzenia mobilne. Co ciekawe nowa gra ma różnić się od swojego pierwowzoru z konsol i komputerów osobistych.

Call of Duty: Warzone na urządzeniach mobilnych

Call of Duty: Warzone na urządzeniach mobilnych

O nowym wydaniu gry dowiedzieliśmy się za pośrednictwem oficjalnego konta Activision na Twitterze. Wydawca ogłosił tam, że wciąż szuka grupy pracowników, którzy mogą zostać zatrudnieni przy pracach dotyczących Call of Duty: Warzone w wersji na urządzenia mobilne. Będzie to już druga gra z popularnej serii, zaprogramowana z myślą o smartfonach. Wcześniej (w 2019 roku) byliśmy świadkami premiery Call of Duty: Mobile.

Zobacz też: Ponad 100 tytułów, które trafiły na HBO Max – duże nowości i wyczekiwane powroty

Na debiut mobilnej wersji Warzone będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, bowiem Activision wciąż nie ogłosiło daty premery nowego wydania gry. Trzeba jednocześnie zauważyć, że producenci serii Call of Duty w ostatnich tygodniach i miesiącach fundują swoim fanom naprawdę dużo atrakcji. Najpierw dowiedzieliśmy się, że powstanie kontynuacja pierwszego Warzone na konsole oraz komputery osobiste, a teraz do tej informacji dochodzi jeszcze fakt wydania nowego portu gry.

W ogłoszeniu produkcji Warzone na urządzenia mobilne Activision informuje, że zespół chce stworzyć „nowe mobilne doświadczenie AAA”. W skrócie może to oznaczać, że w porównaniu z pierwowzorem Battle Royal na komputery osobiste i konsole wersja mobilna przyniesie wiele nowości. Na ten moment wydawca szuka programistów, artystów i specjalnych producentów. Natomiast nad samym tytułem pracują już takie studia jak Solid State Studios, Beenox, Digital Legends i Demonware

Źródło: Call of Duty

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy