Rynek PC wraca do normy

PC Building Simulator 2 zapowiedziane! Czego należy się spodziewać?

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Hitowa produkcja z 2019 roku doczeka się swojej kontynuacji! PC Building Simulator 2 został już oficjalnie zapowiedziany przez producentów. Co ciekawe nowy tytuł będzie grą ekskluzywną wydaną tylko do dystrybucji Epic Games Store.

Chcesz złożyć wymarzony komputer? Oto PC Building Simulator 2

PC Building Simulator 2

Marzenia wielu graczy o skomponowaniu oraz samodzielnemu złożeniu wyczynowego komputera, wkrótce staną się realne. Spiral House ogłosiło, że PC Building Simulator 2 wkrótce trafi na rynek. Kontynuacja pierwszej części gry zaoferuje nam przede wszystkim realniejszą grafikę oraz ponad 1200 oficjalnie licencjonowanych części od gigantów branży komputerowej, takich jak AMD, Intel czy NVIDIA.

Zobacz też: EA Sports wybroniło się przed karą 10 milionów euro!

Oczywiście w grze nie zabraknie także komponentów mniejszych producentów oraz kultowych już diod RGB. Twórcy w oświadczeniu poinformowali, że przejście głównej kampanii PC Building Simulator 2 zajmie graczom około 30 godzin. Dodatkowo w porównaniu z poprzednikiem nowa część ma zostać wyposażona w szereg nowych funkcji.

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery gry. Wiemy jedynie, że ukaże się ona jeszcze w tym roku na platformie Epic Games Store. Co ważne jest to jedyny serwis, który będzie obsługiwać PC Building Simulator 2. Twórcy opublikowali także dedykowany zwiastun gry.

Fani poprzedniej części gry wydają się być zadowoleni ogłoszeniem kontynuacji. Tytuł z 2019 roku zyskał mnóstwo pozytywnych recenzji mimo tego, że w porównaniu z drugą częścią był zdecydowanie uboższy w części. Usprawnienie niektórych funkcji gry oraz wzbogacenie zasobów może sprawić, że PC Building Simulator 2 stanie się jedną z czołowych gier symulacyjnych 2022 roku. Ponadto apetyty graczy zaostrza fakt związania się producentów gry z prestiżowym Epic Games Store.

Źródło: Games Press

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy