Call of Duty w 2022 – Infinity Ward bierze się za sequel Modern Warfare i Warzone

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Nie będzie niespodzianką to, że w 2022 doczekamy się kolejnej odsłony gry z serii Call of Duty. Tym razem ma to być kontynuacja Call of Duty Modern Warfare z 2019 roku. To jednak nie koniec dobrych informacji dla graczy. Ma pojawić się także Call of Duty Warzone 2, czyli darmowa wersja strzelanki, która okazała się gigantycznym hitem na całym świecie.

Call of Duty – będzie sequel Modern Warfare i Warzone 2

Rok bez nowego Call of Duty to rok stracony. Praktycznie każda odsłona serii przynosi ogromne zyski, a fani sięgają po kolejny gry bez mrugnięcia okiem. Wprawdzie można zauważyć, że nie każdemu odpowiada tempo wydawania nowych gier, ale tymi zajmują się różne studia developerskie. W tym przypadku nowe Call of Duty trafiło pod skrzydła Infinity Ward. Mowa więc o doświadczonym zespole twórców, który przygotował wcześniej m.in. Call of Duty Modern Warfare (2019) oraz właśnie Warzone.

O samych nowych grach wiadomo jeszcze niewiele. Kontynuacja Modern Warfare oraz nowe Warzone mają powstać na zupełnie nowym silniku graficznym. Będą to więc produkcje przygotowywane „od zera”, wiec gracze mogą oczekiwać sporych zmian. Samo Warzone także ma przynieść sporo zmian, a jedną z nich będzie przebudowany tryb battle royale. Co dokładnie ma to oznaczać, tego jeszcze nie wiemy. Jednak samo Warzone jest takim hitem, że jego nowa wersja będzie miała ciężkie zadanie, by przyciągnąć do siebie graczy i ich utrzymać.

Zobacz też: Na takiego Galaxy Note czekaliśmy – prawie.

Jeżeli chodzi o rynek gier FFP, to Call of Duty jest na nim niekwestionowanym królem. W poprzednim roku o uwagę graczy zawalczyć miało jeszcze Battlefield 2042, ale po bardzo nieudanym starcie, Call of Duty nie ma się czego obawiać. Niezależnie od tego, jak będą wyglądać nowe gry, fani i tak się znajdą. Teraz można więc czekać tylko na kolejne wiadomości o samych grach, a te powinny zacząć pojawiać się w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło: Call of Duty / Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy