Windbound

Przepiękna gra i na dodatek za darmo – Epic Games Store zaprasza do podróży

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Od dziś można odbierać kolejną grę za darmo na Epic Games Store. Tym razem jest to Windboud, które może przywodzić na myśl trochę The Legend of Zelda: Breath of The Wild. Lepszej rekomendacji chyba nie potrzeba, by przypisać produkcję do swojego konta. Mamy na to cały tydzień, ale lepiej o tym pamiętać.

Windbound za darmo na Epic Games Store

Kolejny tydzień to kolejna darmowa gra od Epic Games Store. Tym razem postawiono na Windbound, czyli mieszkankę gry akcji i przygodowy, ale z dużym naciskiem na tzw. survival. Innymi słowy zadaniem gracza będzie… przeżyć. Wiele będzie zależało od tego, jakie zasoby będziemy znajdować na wyspach i jak sobie z nimi radzić. Uwagę zwraca także bardzo ciekawa oprawa graficzna, więc to może być całkiem przyjemna gra. Za darmo odbierzmy ją do 17 lutego do godziny 17.00, a można to zrobić wchodząc w poniższy link.

Trafiasz na nieznaną, bezludną wyspę — aby przeżyć, badaj i przemierzaj lądy i groźne morza. Wcielasz się w Karę, wojowniczkę, którą morze wyrzuca na brzeg tajemniczego raju z dala od plemienia. Wypadasz z łodzi, a bezlitosna kipiel ciska cię na brzeg tajemniczego raju jednej z Zakazanych Wsyp. Nie masz łodzi, żywności ani narzędzi. Wola przetrwania pomoże ci odkryć liczne zasoby tej pięknej wyspy. Twórz narzędzia i broń, aby polować i bronić się przed przyrodą i jej dzikimi, fantastycznymi stworzeniami. Eksploracja kolejnych wysp i rozrzuconych na nich ruin pozwoli ci poznać tajemnice przeszłości i zajrzeć w przyszłość. Odkryj wielki sekret kryjący się za tym wszystkim, a może odnajdziesz coś więcej niż drogę do domu.

Windbound – opis z Epic Store Games

Zobacz też: Garść nowych wiadomości o dodatku do Destiny 2.

Epic Games Store nie zaprzestaje swojego cotygodniowego rozdawania gier. Wiemy już, że w przyszłym tygodniu gracze będą mogli przypisać do swojego konta Brothers – A Tale of Two Sons. I oczywiście kiedy taka możliwość się pojawi, poinformujemy Was o tym, a tymczasem miłego pływania.

Źródło: Epic Store Games

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy