Amazon Prime Gaming Luty 2022

Amazon Prime Gaming na luty 2022 – tym razem bez większych rewelacji

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Wiemy już, jakie darmowe gry pojawią się w ofercie Amazon Prime Gaming na luty 2022. W przeciwieństwie do styczniowej oferty, tym razem nie dostaniemy wielkich hitów na PC. Dalej jednak można przypisać produkcje z tej oferty do swojego konta i warto to zrobić, bo można odebrać m.in. Star Wars Jedi: Fallen Order. O wszystkich grach z oferty styczniowej przeczytać w osobnym wpisie, a teraz zajmijmy się nadchodzącym miesiącem.

Amazon Prime Gaming – lista gier na luty 2022

Amazon Prime Gaming to jeden z dodatków do subskrypcji Amazon Prime. Ta kosztuje 49 złotych rocznie i ramach niej dostajemy jeszcze dostęp do Amazon Prime Video i darmowych dostaw Prime. Zważywszy na to, że miesięcznie opłata wynosi mniej, niż 5 złotych, to oferta Amazon Prime Gaming na luty 2022 i tak jest wybitna. Wcześniej dostawaliśmy naprawdę mocne tytuły, ale tym razem Amazon trochę spuścił z tonu. Większość gier z poniższej listy kosztuje na Steam około 80-90 złotych i to raczej taka średnia półka. Co nie oznacza, że produkcje nie sprawią nam dużej przyjemności. Możemy wręcz miło się zaskoczyć, bo czasem takie „mniejsze” gry potrafią przykuć nas do ekranów na długie godziny. Niewykluczone, że w lutym pojawią się jeszcze inne produkcje, które udostępnione zostaną subskrybentom za darmo. Tego jednak teraz nie możemy potwierdzić. Poniżej możecie zobaczyć listę gier, o których wiemy już, że pojawią się w lutym na Amazon Prime Gaming.

  • Stellaris
  • Ashwalkers: A Survival Journey
  • As Far as the Eye
  • Double Kick Heroes
  • Golazo! Soccer League

Zobacz też: Co ciekawego w Games with Gold w lutym?

Przypomnijmy, że kiedy odbierzemy daną grę i przypiszemy do naszego konta, ta zostaje z nami na stałe. I to niezależnie od tego czy w przyszłości dalej będziemy opłacali subskrypcję Amazon Prime. Jeżeli więc to robimy, dobrze skorzystać z okazji.

Stellaris

Przygotuj się na bezkresną eksplorację, wielkie odkrycia i spotkania z różnorodnymi rasami zamieszkującymi galaktykę. Stwórz galaktyczne imperium i wysyłaj statki naukowe na misje badawcze oraz buduj stacje kosmiczne w pobliżu odkrytych planet. Odkrywaj zapomniane skarby i nieznane fenomeny oraz wytycz ścieżkę rozwoju swojego społeczeństwa, tworząc nowe możliwości (i ograniczenia!) dla twoich badaczy. Powstaną liczne sojusze i rozgorzeją brutalne wojny. Podobnie jak w przypadku innych gier z gatunku „grand strategy”, przygoda będzie z czasem przebierać coraz to inne oblicza. Darmowe aktualizacje stanowią integralną część każdego aktywnego tytułu firmy Paradox i zamierzamy nieustannie rozwijać świat, wzbogacając go o nowe technologie i potencjał. Co na ciebie czeka pośród gwiazd? Tylko ty poznasz odpowiedź na to pytanie.

Stellaris – opis ze Steam

Ashwalkers: A Survival Journey

Przetrwaj wędrówkę przez niebezpieczny świat pełen zła i bezprawia. Dylematy moralne musisz rozstrzygać we własnym sumieniu. Zarządzaj drużyną, jedzeniem i sprzętem, aż dotrzesz do jednego z 34 zakończeń nieliniowej fabuły tej survivalowej gry.

Ashwalkers: A Survival Journey – opis ze Steam

As Far as the Eye

Wciel się w rolę wiatru, który prowadzi plemię Patrzaków do centrum świata. Będziesz zarządzać zasobami, budynkami i życiem tych stworzeń. Pomóż im rozwijać się dzięki rolnictwu, rzemiosłu oraz badaniom naukowym i mistycznym, zanim wszystko zaleje woda. Pamiętaj jednak, że musisz z uwagą doglądać każdego aspektu funkcjonowania plemienia, zapewnić wszystkim pożywienie i zadbać, żeby nie zaskoczyła ich powódź. As Far As The Eye to turowa gra typu city builder, w której kierujesz plemieniem nomadów. Rozpocznij proceduralnie generowaną wyprawę i wędruj od postoju do postoju, aż dotrzesz do Oka.

As Far as the Eye – opis ze Steam

Double Kick Heroes

Brakuje Wam produkcji, gdzie można skopać tyłki kilku zombiakom? Zdaje się więc, że Double Kick Heroes będzie dla Was odpowiednią produkcją. Mamy tutaj dostać prawdziwie epickie walki, a wszystko w takt metalowej muzyki. 24 wyjątkowe poziomy i możliwość tworzenia własnych – brzmi całkiem ciekawie.

Golazo! Soccer League

To propozycja dla tych, którym brakuje gier sportowych w starym, dobrym stylu. Piłka nożna w arcadowym stylu może być miłą odmianą po idącą w coraz większy realizm serie FIFA. Oczywiście to dwie zupełnie różne produkcje, ale Golazo! Soccer League wygląda naprawdę ciekawie.

Źródło: Amazon / Steam

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy