Games with gold

Oferta Games with Gold na luty 2022 – do odebrania cztery gry

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Poznaliśmy ofertę Games with Gold na luty 2022 i też na kawałek marca, ponieważ jedną z produkcji będziemy mieli czas odebrać do połowy kolejnego miesiąca. Wczoraj Sony ogłosiło tytuły gier, które dostępne będą dla subskrybentów PlayStation Plus, a teraz przyszła pora na klientów Microsoftu. Co ciekawego będzie dla nich dostępne?

Games with Gold – luty 2022

Oferta Games with Gold nie jest może tak atrakcyjna, jak w przypadku Xbox Game Pass, ale widać, że Microsoft dalej się stara. Dla osób, które opłacają subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold poniższe tytuły będą dostępne po dopisaniu ich do biblioteki tak długo, jak będą opłacali samą usługę. Wyjątkiem tutaj będą dwie ostatnie produkcje z listy, czyli Hydrophobia oraz Band of Bugs. Te dostępne będą dla graczy nawet wtedy, kiedy przestaną płacić za usługi Microsoftu. Tak prezentuje się pełna lista gier, które zostaną udostępnione w ramach Game with Gold.

  • Broken Sword 5: The Serpent’s Curse (1 – 28 lutego) –  Xbox One, Xbox Series X|S
  • Aerial_Knight’s Never Yield (od 16 lutego do 15 marca) –  Xbox One, Xbox Series X|S
  • Hydrophobia (1 – 15 lutego) – Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  • Band of Bugs (16 – 28 lutego) – Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Zobacz też: W Play można dostać teraz nawet 200 GB Internetu.

Zestaw powyższych produkcji nie jest może zbytnio zachęcający, ale część z gier z pewnością przyniesie parę godzin dobrej rozrywki. Fanom przygodówek może spodobać się piąta odsłona Broken Sword. Wprawdzie ta mocno odbiega od pierwszych części, ale dalej to całkiem przyzwoita gra. Widać jednak, że zarówno Sony, jak i Microsoft, nie dają w lutym gier, które zachęcają do wykupienia subskrypcji. Bardziej może dziwić ruch Sony, które przecież nie posiada (jeszcze) usługi zbliżonej swoim działaniem do Xbox Game Pass. Nie ma jednak co narzekać, a brać, co dają. Warto też wspomnieć, że od dziś przez cały tydzień można pobierać za darmo DEAMON X MACHINA w wersji na PC.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy