darmowa gra epic games store deamon x machina

Wielkie roboty i mechy, czyli kolejna darmowa gra od Epic Games Store na PC

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Kolejna darmowa gra od Epic Games Store tym razem może się spodobać fanom robotów i mechów. Od dziś w darmowej ofercie jest dostępna DAEMON X MACHINA, czyli produkcja dość specyficzna. Jeżeli jednak ktoś nie boi się wyzwań i lubi gdy na ekranie dzieje się dużo, to powinien się nią zainteresować.

Darmowa gra od Epic Games Store – DAEMON X MACHINA

Nie zawsze Epic Games Store daje darmowe produkcje, które zadowolą każdego. W przypadku DAEMON X MACHINA zapewne będzie tak samo, bo niektórych graczy może tutaj odrzucić oprawa graficzna. Ta jest dość specyficzna, ale tytuł na Nintendo Switch sprawdzał się doskonale. W przypadku wersji na komputery osobiste też warto dać mu szanse, ponieważ można się będzie przyjemnie zaskoczyć. Skoro teraz DAEMON X MACHINA jest za darmo, to tym bardziej. Produkcję można odebrać do 3 lutego do godziny 17.00.

Jesteś Outerem – przedstawicielem nowej ludzkiej rasy powstałej w następstwie katastrofy znanej jako Moonfall. Jako najemnik organizacji Orbital stajesz na samej linii frontu w desperackiej wojnie, której stawką jest przetrwanie ludzkości. Wrogiem są oszalałe, zbuntowane przeciwko swoim ludzkim stwórcom SI zwane Immortalsami. Przejmij kontrolę nad w pełni konfigurowalnym mechem Arsenal i połącz siły z podobnymi sobie najemnikami, aby wypełnić misje i raz na zawsze pokonać Immortalsów. Pamiętaj jednak, że w wojnie, w której uczestniczą najemnicy, dzisiejszy sprzymierzeniec jutro może zostać Twoim wrogiem. Wizjoner Kenichiro Tsukuda i pionierski projektant mechów Shojiego Kawamoriego stworzyli nową generację niesamowicie szybkich, pełnych akcji walk mechów.

DAEMON X MACHINA – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Recenzja Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5.

Kolejna produkcja, którą odbierzemy za darmo, pojawi się już za tydzień. Wtedy będzie można odebrać od Epic Games Store… Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy