PS Plus luty 2022

Gry z PS Plus na luty 2022 – trzy produkcje, a każda dla innego odbiorcy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Jakie gry pojawią się w PS Plus na luty 2022? Tym razem Sony udało się utrzymać wszystko w tajemnicy i żaden z przecieków nie pokrywa się z rzeczywistością. Posiadacze PlayStation będą mogli niedługo dopisać do swojej biblioteki kolejne trzy produkcje, a wśród nich jedną skierowaną tylko do posiadaczy PlayStation 5. Co więc dobrego w PS Plus na luty?

Gry z PS Plus na luty 2022 – trzy produkcje dla PlayStation

PS Plus luty 2022

Jak zwykle pod koniec miesiąca, Sony przedstawia ofertę gier, która trafi do subskrybentów PlayStation Plus. W poprzednich miesiącach często było tak, że długo przed oficjalnym ogłoszeniem znaliśmy już listę gier. Tym razem czekała na nas zupełna niespodzianka. I w tym przypadku Sony postawiło na różnorodność. Tak prezentuje się lista gier, która pojawi się w PS Plus już niebawem.

  • EA Sports UFC 4 (PlayStation 4 / PlayStation 5)
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PlayStation 4 / PlayStation 5)
  • Planet Coaster: Console Edition (PlayStation 5)

Zobacz też: Jak sprawdza się odświeżona wersja Uncharted na PS5? Oto nasze odczucia.

Jeżeli jesteście fanami sportów walki, to dobrym pomysłem może być dopisanie do swojej biblioteki EA Sports UFC 4. Można będzie tutaj przejść przez tryb kariery i samemu stworzyć swoją legendę w sztukach walki. Gra miała swoją premierę w sierpniu 2020 roku więc to cały czas całkiem świeży tytuł. Kolejna z produkcji, czyli Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure to gra, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom serii Borderlands. W końcu to samodzielny dodatek do gry, który przenosi graczy w świat pełen smoków i masy innych stworów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Ostatnia z gier, które trafią do PS Plus w lutym, to już produkcja tylko dla posiadaczy PlayStation 5. Planet Coaster: Console Edition to tytuł, który pozwoli nam zarządzać parkiem rozrywki. Przypomnijmy, że dalej można jeszcze pobierać gry ze styczniowej oferty.

Poniżej możecie zapoznać się jeszcze z opisami gier z lutowej oferty, które pochodzą od Sony. Warto też dodać, choć to oczywiste i w tym wypadku wymagane, rozgrywka on-line w grach wymaga posiadania PlayStation Plus. Obecnie za rok korzystania z PS Plus trzeba zapłacić 240 złotych. Dostęp na trzy miesiące będzie kosztował nas 100 złotych, a za miesiąc zapłacimy 37 złotych. W tej cenie oprócz gier jest jeszcze 100 GB miejsca w chmurze, gdzie można przechowywać zapisy z gier. To może być bardzo przydatne przy przenoszeniu zapisów z konsoli PS4 na PS5.

EA Sports UFC 4

Ta gra stawia każdego gracza w centrum walki. Użytkownicy mogą przejść drogę od nieznanego amatora do supergwiazdy UFC w nowym trybie kariery, lub zmierzyć się z całym światem w nowych bitwach Blitz Battles lub Mistrzostwach Świata Online. Gra oferuje płynne kombinacje ciosów oraz elastyczną i autentyczną rozgrywkę w stójce, podczas gdy przebudowana mechanika obaleń i parteru zapewnia większą kontrolę w kluczowych zmaganiach w oktagonie.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

To pierwsza przygoda w Wonderlands inspirowana grą Borderlands. Gracze staną oko w oko ze szkieletami, smokami i gigantycznymi golemami w kampanii pełnej fantazji, zabawy oraz magicznych łupów. Użytkownicy mogą kierować jednym z sześciu unikatowych Łowców Skarbców, z których każdy posiada charakterystyczne dla siebie umiejętności. Gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką w pojedynkę lub w trybie kooperacji.

Planet Coaster: Console Edition

Gra, w której kreatywność nie zna granic, oferuje możliwość budowy wymarzonych parków kolejki górskiej i zarządzania nimi, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Niezależnie od poziomu umiejętności gracze wcielą swoje pomysły w życie. Mogą skorzystać gotowych schematów, aby szybko wznieść ponad 700 obiektów. Samo prowadzenie parku jest równie proste. Goście reagują w czasie rzeczywistym, gdy gracz ustala ceny, zmienia scenerie i instaluje nowe, ekscytujące atrakcje. Szukając inspiracji można skorzystać z  Frontier Workshop i wykorzystać najlepsze światowe projekty w swoim rozwijającym się imperium.

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy