ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Dying Light 2 5 lat

Będę grał w grę przez… 5 lat – Dying Light 2 ma być długo wspierane przez Techland

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Premiera Dying Light 2 już w lutym, a teraz poinformowano o tym, że gra będzie wspierana przez aż 5 lat. Co to oznacza dla graczy? Przede wszystkim to, że przez najbliższe lata nie muszą się martwić o nową zawartość produkcji, na którą wydadzą swoje pieniądze. Wprawdzie takie zapewnienia traktować z lekkim przymrużeniem oka, to jednak Techland pokazuje tutaj klasę.

Dying Light 2 – 5 lat wsparcia dla produkcji

Z zombie przyjdzie nam zmierzyć się już 4 lutego, bo na ten dzień zapowiedziana jest premiera Dying Light 2. Ostatnio developer poinformował o tym, że na przejście gry w 100-procentach potrzebowali będziemy blisko 500 godzin. To oczywiście wartość dla najbardziej wytrwałych graczy, którzy będą „lizać ściany” i szukać każdej ukrytej w grze rzeczy. Jednak sama fabuła i zadania poboczne mogą zająć około 100 godzin, więc i tak będzie co robić. Teraz okazuje się, że przez najbliższe kilka lat posiadacze Dying Light 2 będą mieli sporo zajęcia.

Opublikowano informację o tym, że wsparcie dla Dying Light 2 ma wynosić aż 5 lat. W tym czasie gracze mogą liczyć na dodatkowe fabularne DLC, nowe wydarzenia w grze, kolejne lokacje i przedmioty. Nie sprecyzowano jeszcze szczegółów odnośnie tego, ile DLC się pojawi, ale coś czujemy, że faktycznie może tego być całkiem sporo.

Zobacz też: Netflix zapowiada podwyżki – na pierwszy ogień USA.

Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich wielkich osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje nadzwyczajne zdolności mają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów oraz zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem.

Dying Light 2 – opis ze Steam

Źródło: Twitter / Techland

Sprawdź najnowsze wpisy