ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galactic Civilizations III

Rządź galaktyką po swojemu, czyli kolejna darmowa gra od Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolejny tydzień to kolejna darmowa gra od Epic Games Store. Tym razem gracze mogą skorzystać z promocji i odebrać strategię Galactic Civilizations III. To może być całkiem przyjemna produkcja dla fanów tytułów, gdzie liczy się swoboda działania oraz możliwości rozwoju.

Darmowa gra od Epic Games Store – Galactic Civilizations III

Galactic Civilizations III to kosmiczna strategia, którą można zaliczyć do gatunku 4X. To rodzaj gry, który zakłada, że będziemy musieli budować swoje imperium praktycznie od początku, a jednocześnie mamy sporo swobody. Nazwa 4X wywodzi się od słów: eXplore (eksploracja), eXpand (rozwój), eXploit (wykorzystanie np. surowców), eXterminate (eksterminacja). Grę można przypisać do swojego konta za darmo do 20 stycznia do godziny 17.00.

Co gdyby pewnego dnia okazało się, że ludzie nie są sami w galaktyce? Przemierzając kosmos, ludzkość natrafiła na obce cywilizacje, z których każda posiada własną historię i pobudki do zdobycia renomy. Rasy Human, Drengin, Altarian i wiele innych czekają, aż je wybierzesz i poprowadzisz ich cywilizację do złotego wieku w jednej z największych gier strategicznych 4X, jakie kiedykolwiek powstały! Opracowuj nowe technologie, projektuj statki kosmiczne i kolonizuj nowe światy, stawiając czoła zagrożeniom i wyzwaniom z nowych i tajemniczych źródeł. Negocjuj umowy handlowe i układy, prowadź wojny, szpieguj wrogów i wyróżniaj najlepszych obywateli. A gdy zakończysz grę, zacznij od początku jako jedna z wielu obcych cywilizacji, charakteryzujących się własną historią, drzewkiem technologicznym, częściami statków i nie tylko.

Galactic Civilizations III – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Microsoft już dawno zakończył produkcję Xbox One.

W przyszłym tygodniu Epic Games Store zaoferuje za darmo Relicta, czyli produkcję opartą na łamigłówkach. Tam będziemy starali się rozwiązać różnego rodzaju zagadki, a całość obserwowali z perspektywy pierwszej osoby.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy