ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus styczeń 2022

PS Plus na styczeń 2022 – w końcu jakiś duży hit w ofercie dla subskrybentów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na styczeń 2022 została oficjalnie potwierdzona. Sony ma dla posiadaczy PS4 oraz PS5 zestaw trzech gier, a wśród nich w końcu coś, co może się spodobać. Po grudniowej „wpadce” z Godfall, przyszła pora na odświeżenie wizerunku i dodanie czegoś, co będzie „zjadliwe” dla wszystkich. W tym przypadku chodzi o Dirt 5, czyli jedną z ciekawszych gier dla fanów symulatorów. Do tego dochodzi także zupełna nowość, czyli gra dla fanów FPS-ów. Innymi słowy, jest naprawdę nieźle.

PS Plus na styczeń 2022 – mocna oferta dla subskrybentów

PS Plus styczeń 2022

Oferta PS Plus na styczeń 2022 dostępna będzie dla subskrybentów od 4 stycznia, czyli najbliższego wtorku. Do tego czasu można jeszcze korzystać z grudniowego zestawu gier i przypisać go do swojego konta. To oznacza, że dopóki opłacamy subskrypcję, możemy grać w przypisane do konta produkcje. Sony ujawniło, że subskrybenci w przyszłym miesiącu będą mogli dopisać do swoich kont trzy produkcje. Będą to więc:

  • Persona 5 Strikers (PS4)
  • DIRT 5 (PS4 oraz PS5)
  • Deep Rock Galactic (PS4 oraz PS5)

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze przecieki o tym, jakie produkcje zawitają do PlayStation Plus. Widać, że tym razem Sony postawiło na nowsze i sprawdzone już produkcje. Dalej jednak fani gier mogą czekać na to, aż pojawi się odpowiednik Xbox Game Pass na konsole PlayStation. Były już takie plotki i niewykluczone, że faktycznie tego typu subskrypcja zadebiutuje w 2022 roku. To mogłoby sprawić, że znacznie więcej osób zaczęłoby korzystać z PlayStation, choć teraz Sony ma już ogromną bazę użytkowników.

Warto jeszcze wspomnieć, że trzecia z pozycji, która trafi do PlayStation Plus w styczniu, to zupełna nowość. Deep Rock Galactic ma być dostępne na obu generacjach konsol i być tytułem stworzonym do gry w kooperacji. Jeżeli jesteście fanami FPS-ów, to Deep Rock Galactic może Wam się spodobać. Mamy tutaj dostać środowisko, które będzie można zniszczyć w 100% oraz ciekawą stylistykę. Jak to wyszło w rzeczywistości, przekonamy się już 4 stycznia 2022 roku.

Zobacz też: Kto jako pierwszy dostanie aktualizację do MIUI 13.

DIRT 5

DIRT 5 to najambitniejsze dzieło w historii tej legendarnej serii wyścigów rajdowych firmy Codemasters. Dzięki nowym funkcjom i zapierającym dech w piersiach doznaniom DIRT 5 tworzy niepowtarzalny klimat, którego esencją są pasjonujące wyścigi, czysta ekspresja i niepowtarzalny styl. Pokaż klasę na ponad 70 trasach w 10 miejscach na całym świecie. Staw czoła zmiennej pogodzie oraz niebezpiecznym warunkom terenowym w różnych częściach świata, poczynając od jazdy po nowojorskim lodzie poprzez włoskie kamieniołomy, a kończąc na brazylijskich fawelach. Przeżywaj niezapomniane chwile za kierownicą wielu wspaniałych samochodów, wśród których są legendarne auta rajdowe, potężne ciężarówki oraz sprint cary o mocy 900 BHP. Zostań prawdziwą gwiazdą, rozgrywając fabularny tryb kariery, w którym głosu postaciom udzielili znani aktorzy głosowi Troy Baker i Nolan North. Pokaż, na co cię stać, zdobywaj sponsorów i pokonuj zaciekłych rywali w pasjonującym świecie rajdów terenowych. Osiem rodzajów zawodów wyścigowych, w szczególności rozgrywane na najbardziej ekstremalnych nawierzchniach wyścigi Stampede, kręte tory Land Rush, trasy Sprintu oraz powracające areny wyścigów typu Gymkhana. Dołącz do zabawy online i weź udział w pasjonujących zawodach wyścigowych albo spróbuj czegoś innego, sprawdzając swoje umiejętności jazdy w trybach wymagających realizacji określonych zadań. Tryb fotograficzny umożliwia uwiecznienie najważniejszych momentów, edytor malowania samochodu oferuje niemal nieograniczone opcje projektowania, a nowe funkcje zachęcają do grania i tworzenia własnych koncepcji.

Persona 5 Strikers

Dołącz do Phantom Thieves i wyprowadź kontruderzenie przeciw zepsuciu ogarniającemu japońskie miasta. Wakacje w grupie bliskich znajomych niespodziewanie ulegają całkowitej odmianie, gdy ujawnia się wykrzywiona rzeczywistość. Odkryj prawdę i ocal serca osób uwięzionych w centrum kryzysu! Wkrocz do stylowego świata serii Persona z nową fabułą. Dynamicznie kontroluj drużynę w trakcie napiętych pojedynków. Walcz w całej Japonii podczas epickiej podróży.

Źródło: Sony / PlayStation Store

Sprawdź najnowsze wpisy