ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Moving out

Pora na przeprowadzkę, czyli kolejna darmowa gra od Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Moving Out to kolejna gra za darmo od Epic Games Store. Tym razem przyjdzie graczom zmierzyć się z trudnościami, które może zgotować przeprowadzka. W tytuł będzie można grać samemu lub zaprosić do niego znajomych. Wcześniej za darmo w Epic Games Store można było odebrać m.in. Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden, Vampyr czy Control.

Darmowa gra od Epic Games Store – Moving Out

Moving Out to kolejna z „mniejszych” gier, ale wyjątkowo dobrze oceniania przez społeczność Steam oraz samych recenzentów. Tytuł wygląda ciekawie i może dać całkiem sporo dobrej rozrywki. Skoro jest za darmo, to najlepiej przekonać się samemu, czy faktycznie tak jest. Moving Out w Epic Games Store można odebrać do 29 grudnia do godziny 17.00.

Moving Out to zwariowany symulator przeprowadzki oparty na zasadach fizyki, w którym „kanapowa współpraca” nabiera nowego znaczenia! Chcesz spróbować sił w biznesie przeprowadzkowym? Jako świeżo upieczony specjalista do spraw aranżacji i relokacji umeblowania przyjmujesz zlecenia spływające z całego tętniącego życiem miasta Packmore. Smooth Moves nie jest wprawdzie największą firmą przeprowadzkową, ale jej ambitni pracownicy podejmą się każdego, nawet najdziwniejszego zadania. Rozwijaj firmę, zatrudniaj barwne postacie i ratuj mieszkańców miasta z meblowych tarapatów! Możesz grać w trybie fabularnym w pojedynkę jako niezależny przedsiębiorca lub nawiązać współpracę ze znajomymi. Na kanapie może zasiąść do czterech graczy, aby spierać się w kwestii najskuteczniejszych sposobów przenoszenia kanap. To będzie prawdziwa próba umiejętności i łączącej Was przyjaźni!

Moving Out – opis ze Steam

Zobacz też: Nowe trailery, które warto zobaczyć.

Wygląda na to, że przecieki się sprawdzają. To oznacza, że z dużym prawdopodobieństwem jutro otrzymamy Salt and Sanctuary, a na sam koniec czeka nas nowa trylogia Tomb Raider.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy