ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Control

Coś dla spóźnialskich, czyli Control za darmo na PC

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Control już kilkukrotnie było można odebrać za darmo na różnych platformach. Czasem w ramach abonamentu, a teraz jest zupełnie za darmo na Epic Games Store. To kolejny dzień rozdawania darmowych gier przez platformę. Wcześnie mogliśmy odebrać za darmo m.in. Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden, Vampyr czy Prey.

Darmowa gra od Epic Games Store – Control

Jeżeli jesteście fanami gier TPP, to z pewnością znacie Control od Remedy Entertainment. Firma stworzyła tutaj naprawdę ciekawą opowieść, która potrafi przykuć na wiele godzin do monitora. Interesujący świat, ciekawe możliwości głównej bohaterki i tajemnica, którą przyjdzie nam rozwikłać – to wszystko warte jest uwagi. A jak jest za darmo, to tym bardziej. Control w Epic Games Store można przypisać do swojego konta do 27 grudnia do godziny 17.00.

Po tym, jak tajna agencja z siedzibą w Nowym Jorku zostaje zaatakowana przez pozaziemskie siły, obejmujesz funkcję jej nowej dyrekcji i walczysz o odzyskanie kontroli. Ta trzecioosobowa gra akcji stworzona przez studio Remedy Entertainment postawi przed Tobą nie lada wyzwanie. Musisz posiąść nadprzyrodzone umiejętności, opanować posługiwanie się w pełni modyfikowalną bronią i poradzić sobie z dynamicznie reagującym otoczeniem podczas walki w pełnym realizmu, nieobliczalnym świecie. Centralną postacią w grze jest Jesse Faden, która oswaja się z rolą dyrektorki agencji, poszukując odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Świat Control ma do opowiedzenia swoją własną historię, podobnie jak sprzymierzeńcy, których Jesse napotka na swojej drodze. Współpracując z innymi agentami, bohaterka wpada na trop dziwnych eksperymentów i sekretów.

Control – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Jakie projekty uśmierciło Google w tym roku?

Control to intrygująca produkcja, choć zapewne sporo graczy ma ją już w swojej kolekcji. Warto przypomnieć, że gra była już za darmo na Epic Games Store i to nie tak dawno temu, ponieważ w czerwcu tego roku. Jeżeli wtedy ktoś zapomniał ją dodać do swojego konta, to teraz warto nadrobić.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy