ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ostatnie godziny na odebranie wielkiego hitu na PC – Prey za darmo

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Prey może być Wasz za darmo jeszcze tylko przez kilka godzin. To kolejna darmowa gra od Epic Store Games, którą można dopisać do swojego konta. Do tej pory mogliśmy odebrać za darmo m.in. Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden czy Vampyr. Teraz warto dopisać sobie do tej listy Prey.

Darmowa gra od Epic Games Store – Prey

Prey za darmo to prawdziwa okazja, bo to jedna z ciekawszych gier dla fanów horrorów, science-fiction oraz FPS. Normalnie produkcja wyceniona jest na 169 złotych, więc to prawdziwa okazja. Tytuł dostępny jest za darmo na PC jeszcze tylko przez kilka godzin. Można go bowiem odebrać w Epic Games Store dziś (26.12) do godziny 17.00. I zdecydowanie warto to zrobić.

Sprawy jednak potoczyły się bardzo źle — stacja została opanowana przez wrogo nastawionych obcych, a Ciebie obrali za ofiarę. Musisz zapoznać się z mrocznymi tajemnicami Talosa I oraz własnej przeszłości, a jednocześnie przetrwać, wykorzystując znalezione na stacji narzędzia, własny spryt, broń i umiejętności parapsychiczne. Losy Talosa I i wszystkich na pokładzie są w Twoich rękach. Nic nie jest takie, jak się wydaje na pokładzie Talosa I. Jako Morgan Yu wyrusz w podróż w celu odkrycia prawdy o swojej przeszłości. Znajduj i wykorzystuj pozostawione przez siebie wskazówki. Jaka rola przypadła Ci w planach TranStaru i co sieje spustoszenie na stacji? Talos I — stacja kosmiczna latająca na orbicie Księżyca — symbolizuje prywatny sektor przemysłu kosmicznego. Zwiedzaj ekskluzywny prom kosmiczny urządzony w stylu korporacyjnych lat 60. i odkrywaj połączone ze sobą ścieżki zbudowane, aby pomieścić niezliczone sekrety.

Prey – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Idealne gry na Święta Bożego Narodzenia.

Powoli zbliżamy się do końca z rozdawaniem gier od Epic Games Store. Codziennie nowa gra będzie pojawiała się tylko do końca roku, więc warto sprawdzać stronę platformy regularnie, bo mogą pojawić się naprawdę ciekawe produkcje.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy