ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Świąteczne gry

Chcesz grać w Boże Narodzenie? Jak tak to tylko w świąteczne gry!

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Gry

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególnie ważny. Wiele mówi się tym, aby spędzić go przede wszystkim z najbliższymi, a nie z telefonem lub komputerem. Jednak w każdej świątecznej atmosferze następuje rozluźnienie i wtedy można wykorzystać moment na to, aby chwycić w końcu za telefon i również się rozluźnić. Świąteczne gry są idealnym pomysłem dla graczy, aby również w swoim telefonie poczuli ducha Bożego Narodzenia. Wybór jest bardzo szeroki i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa

Automat
Źródło: Peggy_Marco from pixaby

To świąteczna gra, która na pewno spodoba się dla wszystkich osób, chcących odpocząć chwilę od świętowania. To właśnie tutaj będziesz mieć okazję wykonywać różne zadania, które prowadzą Cię do wygranej.  Dzięki temu dowiesz się jak uratować renifera, aby zaprzęg Świętego Mikołaja był w komplecie i mógł jak najszybciej dostarczyć prezenty. To na pewno rozrywka na chwilę odpoczynku od świątecznych rozmów i biesiady przy stole. 

Pobierz Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa z Google Play! 

Zobacz także: Czego najchętniej słuchamy w święta? Spotify podzieliło się ciekawymi danymi

Christmas Games – santa match 3 games without wifi

Gry świąteczne
Źródło: Peggy_Marco from pixaby

To jedna z lepszych propozycji, jakie mogą się pojawić w Twoim świątecznym smartfonie. Dlaczego? To typowa gra na chwilę, od której bardzo łatwo jest odejść, kiedy jest taka potrzeba. Nie trzeba kończyć żadnego zadania lub poziomu. Wystarczy odłożyć telefon i tyle. Prosta układanka, która na pewno umili czas i przede wszystkim pozwoli się oderwać od Bożego Narodzenia. 

Pobierz Christmas Games – santa match 3 games without wifi z Google Play! 

Zobacz także: Poczuj się jak Kevin sam w domu – LEGO wprowadziło świetny zestaw!

Candy World – Christmas Games

Słodycze
Źródło: JillWellington from pixaby

To kolejna układanka jakich wiele. Ta może zachwycić między innymi szatą graficzną. Jest to również idealna propozycja na chwilę odpoczynku od świątecznego stołu, ponieważ nie zobowiązuje ona do długiego ślęczenia przy telefonie. Chwila rozrywki z Candy World – Christmas Games w zupełności wystarczy. Na pewno będzie Ci łatwo odejść od gry i szybko powrócić do swoich świątecznych zobowiązań. 

Pobierz Candy World – Christmas Games z Google Play! 

Zobacz także: Te aplikacje świąteczne sprawią, że poczujesz magię świąt nawet korzystając z telefonu

Ukryte Obiekty Choinka – Gry Edukacyjne

Ukryte
Źródło: maciej326 from pixaby

Lubisz zabawy w detektywa? Jeśli tak, wówczas na pewno spodoba się Tobie odsłona świąteczna. Wśród dobrze znanych świątecznych motywów na pewno odnajdziesz przede wszystkim bożonarodzeniowy klimat. Gra jest bardzo prosta, a jej obsługa nie sprawia żadnych większych problemów. Rozrywka jest zaplanowana na bardzo długi czas, ponieważ znajdziesz tam aż 1500 różnych elementów. Nie jest to szybka gra, bo jak łatwo się domyślić, znaleźć 1500 rzeczy to nie jest chwilą, lecz raczej kilka dni. Dlatego nie musisz wyznaczać sobie celu, aby znaleźć wszystkie w czasie świąt, bo nawet całe Boże Narodzenie to może być za mało, a w tym czasie warto również oczywiście celebrować. 

Pobierz Ukryte Obiekty Choinka – Gry Edukacyjne z Google Play! 

Fun Santa Run-Christmas Runner Adventure

W grę na pewno z czystym sumieniem może zagrać każdy, kto lubi gry zręcznościowe i akcji. To propozycja, która na pewno spodoba się dla wszystkich fanów Subway Surfers. Bieganie po różnych planszach i pokonywanie trudności? Jeśli to jest właśnie to, co lubisz w grach, wówczas Fun Santa Run-Christmas Runner Adventure będzie idealnym rozwiązaniem. To dobra forma oderwania się od świątecznej biesiady, ponieważ nie zajmuje dużo czasu. Dzięki temu na pewno uda Ci się wrócić do gości i nikogo nie obrazić swoją chwilową nieobecnością. 

Pobierz Fun Santa Run-Christmas Runner Adventure z Google Play! 

Świąteczne gry to idealny pomysł na rozrywkę w czasie Bożego Narodzenia. Dzięki temu będziesz w stanie odpowiednio wprawić się w świąteczny atmosferę. Jeśli już jest Boże Narodzenie,  pozwól sobie na odrobinę klimatu nawet w swoich grach. Dlatego wybierając świąteczne gry, na pewno będziesz na bieżąco z bożonarodzeniowymi wrażeniami. Tytułów jest naprawdę sporo, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie, co przypadnie do Twojego gustu. 

Źródło obrazka wyróżniającego: betexion from pixaby

    Sprawdź najnowsze wpisy