ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Darmowa gra od Epic Games Store – dziś wielki hit dla fanów wampirów!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Darmowa gra od Epic Store Games po raz kolejny może być wasza. Wystarczy w ciągu 24 godzin dopisać ją do swojego konta na platformie i to wystarczy. Epic Games Store kontynuuje swoją małą tradycję i rozdaje darmowe gry do końca roku. Do tej pory mogliśmy odebrać za darmo Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction oraz Mutant Year Zero: Road to Eden. Teraz za darmo mamy możliwość dostać Vampyr.

Darmowa gra od Epic Games Store – Vampyr

Vampyr to prawdziwa gratka dla fanów… wampirów. Czego zresztą można było się domyślić po samym tytule produkcji. Mroczne uliczki Londynu, krew i tajemnice. Vampyr to zdecydowanie pozycja, którą warto mieć w swoim katalogu gier. Normalnie tytuł wyceniono na 129,99 złotych, a swoją premierę miał w 2018 roku, więc to jeszcze całkiem nowa produkcja. Vampyr można przypisać do swojego konta do 24 grudnia do godziny 17.00.

Londyn, 1918 r. Jesteś dr. Jonathanem Reidem. Od niedawna jesteś także wampirem. Jako lekarz musisz znaleźć lekarstwo na grypę, która dziesiątkuje mieszkańców. Jako wampir musisz żywić się tymi, których obiecałeś wyleczyć. Czy poddasz się swej potwornej naturze? Zmierz się z łowcami wampirów, nieumarłymi skalami i innymi nadprzyrodzonymi istotami. Korzystaj ze swych nieczystych mocy, aby manipulować zwykłymi śmiertelnikami, poznawać ich tajemnice i wybierać wśród nich swoje kolejne ofiary. Twoje decyzje będą ciążyć na Twoim sumieniu. Twoje czyny uratują Londyn lub skażą go na zagładę.

Vampyr – opis z platformy Steam

Zobacz też: Zimowa wyprzedaż na Steam wystartowała – oto najlepsze okazje.

Epic Games Store kontynuuje swoją dobrą passę i daje swoim użytkownikom naprawdę ciekawe produkcje. Nawet jeżeli nie jesteśmy fanami tego typu gier, dobrze dopisać ją do swojej biblioteki. W końcu nie wiadomo kiedy taka okazja może się powtórzyć.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy