ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mutant Year Zero

Darmowa gra od Epic Games Store – dziś pora na zmutowaną kaczkę

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Epic Store Games oddaje w ręce graczy kolejną darmową grę. To kolejny dzień promocji, która potrwa do końca tego roku. Każdego dnia pojawia się na platformie inna darmowa gra, którą po przypisaniu do naszego konta będziemy mieli już na zawsze. Dotychczas za darmo dostaliśmy Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero i Second Extinction. Dziś można odebrać za darmo Mutant Year Zero: Road to Eden.

Darmowa gra od Epic Games Store – Mutant Year Zero: Road to Eden

Mutant Year Zero: Road to Eden to następna darmowa gra, którą możemy przypisać do swojego konta na Epic Games Store. Taktyczna gra, która powinna przypaść do gustu wszystkim tym, którzy znają i cenią serię XCOM. Normalnie tytuł wyceniono na 124,99 złotych, więc to całkiem niezła okazja. Szczególnie, jeżeli wcześniej w tytuł nie graliśmy. Mutant Year Zero: Road to Eden można przypisać do swojego konta do 23 grudnia do godziny 17.00.

Zespół, w którego skład wchodzą projektanci takich tytułów, jak HITMAN, czy współtwórca gry PAYDAY, przedstawia grę Mutant Year Zero: Road to Eden – taktyczną grę przygodową łączącą system walki turowej znany z serii XCOM z mechaniką skradania się w czasie rzeczywistym oraz odkrywaniem świata, w którym skończyło się już panowanie rodzaju ludzkiego, opanowanego przez naturę… i mutanty. Apokalipsa w końcu nadeszła. Prędzej czy później musiało do niej dojść. Natura przejęła zrujnowane miasta. Zamienionymi w cmentarzyska ulicami pustych miast hula wiatr. Ludzie wyginęli. Na szczątkach cywilizacji żerują mutanci, zdeformowane humanoidy i zwierzęta, które szukają ocalenia lub żywności. Aby przetrwać, gracz musi razem ze swoimi towarzyszami zbadać Zonę. Wszystko to może jednak okazać się kłamstwem.

Mutant Year Zero: Road to Eden – opis z Epic Store Games

Zobacz też: Lenovo Legion – gamingowa bestia dla graczy.

Mutant Year Zero: Road to Eden zebrało całkiem dobre recenzje po premierze, a na Epic Games Store dostępny jest jeszcze dodatek, jeżeli komuś będzie za mało. Zobaczymy, co ciekawego dostaniemy jutro.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy