ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Darmowa gra od Epic Games Store – gra z prawdziwym pazurem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Następna darmowa gra od Epic Store Games dostępna jest już na platformie. Dziś dzień szósty promocji, która potrwa do końca tego roku. Codziennie dostępna będzie inna gra, którą będzie można przypisać do swojego konta na zawsze. Do tej pory za darmo dostaliśmy Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter oraz Loop Hero. Teraz za darmo można odebrać Second Extinction.

Darmowa gra od Epic Games Store – Second Extinction

Second Extinction to kolejna darmowa produkcja, choć tym razem trochę inna, niż poprzednie. Tutaj mówimy o kooperacyjnej grze FPS w fazie wczesnego dostępu. Oznacza to, że nie wszystkie zaplanowane przez twórców rzeczy mogą już działać lub działają poprawnie. Wczesny dostęp ma być pomocą dla developerów, którzy liczą na odzew społeczności graczy. Second Extinction można przypisać do swojego konta do 22 grudnia do godziny 17.00.

Twoja misja jest prosta – odzyskać Ziemię. W Second Extinction staniesz u boku góra dwóch znajomych, by walczyć z hordami zmutowanych dinozaurów. Ostrzeżenie dla samotnych graczy: Second Extinction zaprojektowano z myślą o grze zespołowej. Przeżyją tylko najsilniejsi. Cel wczesnego dostępu też jest prosty – współpracować z naszą społecznością, aby stworzyć jak najlepszą grę. Chcemy jasno i wyraźnie usłyszeć Wasze uwagi. Przewidujemy, że nasza społeczność stanie się istotną stroną w procesie tworzenia gry. Tak czy inaczej, od samego początku masz w czym zatopić zęby (i pazury): 6 bohaterów, 12 rodzajów broni z 5 stopniami ulepszeń oraz 6 misji – plus kilka specjalnych zadań pobocznych – w każdym zakątku naszej wielkiej mapy.

Second Extinction – opis z Epic Games Store

Zobacz też: InPost ma już 16 000 paczkomatów w Polsce.

Kolejny dzień i kolejna całkiem ciekawa produkcja. Second Extinction może spodobać się fanom sieciowych FPS-ów, a już na pewno tym, którym brakowało walki z… dinozaurami. Produkcja normalnie kosztuje 89 złotych, więc jak jest za darmo, szkoda nie brać.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy